Zarabiaj z nami | Logowanie | Newsletter | Forum | Blogi | Konkurs
Radio Zet

Re: Notowania euroobligacji Agrotonu 2014 dnia 30.04.2013. fs.ux.ua

Autor  |  ~moja@ [84.205.24.*]    2013-05-01 09:24
Zobacz wątki dotyczące Agroton
Zobacz profil Agroton
Z prezentowanych papierów obligacje Agrotonu są uznawane przez rynek za najbardziej ryzykowne. Rentownośc w granicach 40 % !!!! Drugich takich obligacji na stronie eavex capital, nie ma. Może to stan agonalny nie jest ale zaufania rynku spółka sobie nie zdobyła.
No i jeszcze jedna drobnostka, oprócz poziomu zarządzania, trafnie opisanego swego czasu przez Ag, nie mogę się nie zgodzić ze Stiopą, który stwierdził w jednym ze swoich postów, że prezes Agrotonu ma nas, polskich inwestorów, w dupie. Olewanie informacji przekazywanych na GPW jest tego namacalnym dowodem.
Reasumując do spekulacji ta firma nadaje się dość dobrze, obroty solidne a obecna dzienna amplituda zapewnia godziwe zyski, Długoterminowa inwestycja w wartość firmy, w życiu. No chyba, że zmienią kadrę zarządzającą, ale który tryzub da się oderwać wraz z rodziną od koryta ?
I jeszcze jedno, ktoś tu porównywał agroton do coali i milkilandu, nie warto bo wprawdzie kraj ten sam ale ligi różne.
Gotówka na Twoim koncie
nawet w 20 minut!

« Poprzednia wiadomość   |   Następna wiadomość »
Sortowanie:     Pokaż treść wszystkich   « Najstarsza   Najnowsza »


Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją. Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.