Forum Giełda +Dodaj wątek

Z prezentowanych papierów obligacje Agrotonu są uznawane przez rynek za najbardziej ryzykowne. Rentownośc w granicach 40 % !!!! Drugich takich obligacji na stronie eavex capital, nie ma. Może to stan agonalny nie jest ale zaufania rynku spółka sobie nie zdobyła.
No i jeszcze jedna drobnostka, oprócz poziomu zarządzania, trafnie opisanego swego czasu przez Ag, nie mogę się nie zgodzić ze Stiopą, który stwierdził w jednym ze swoich postów, że prezes Agrotonu ma nas, polskich inwestorów, w dupie. Olewanie informacji przekazywanych na GPW jest tego namacalnym dowodem.
Reasumując do spekulacji ta firma nadaje się dość dobrze, obroty solidne a obecna dzienna amplituda zapewnia godziwe zyski, Długoterminowa inwestycja w wartość firmy, w życiu. No chyba, że zmienią kadrę zarządzającą, ale który tryzub da się oderwać wraz z rodziną od koryta ?
I jeszcze jedno, ktoś tu porównywał agroton do coali i milkilandu, nie warto bo wprawdzie kraj ten sam ale ligi różne.


Duża zmienność na rynku? Wykorzystaj to!
CFD są ryzykowne możesz stracić więcej niż depozyt.
Advertisement

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją. Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.