Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: NewConect-spółki z największym przyrostem zysku w 2010 roku!!!

Jednak jest mały odzew do dyskusji.Myślałem,że trochę moim czasem dopomogę na tym rynku w podejmowaniu decyzji jaką spólkę kupić.Nie brałem pod uwagę te spóleczki (małe) z przychodem do 500 000 zł.Pewnie jeszcze jak pokażą wyniki za 2010 rok,to dojdzie do tej listy kilka dobrych,które byż może pokażą jeszcze lepszy wynik niż wymienione.Ale myślę,że inwestując powinniśmy patrzeć nato,jaki jest przyrost zysku (bo oto tylko chodzi w gospodarce) poszczególnych firm w stosunku do poprzednich lat.

Zawnioskuj o szybką gotówkę na święta. Wypłata nawet tego samego dnia.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją. Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.