Forum Giełda +Dodaj wątek

nie mam powodów, żeby się gniewać Zosiu:)
Pamiętam tylko, że kiedyś otworzyłaś wątek "to i owo o kontraktach" i sugerowałaś aby dyskusje tam prowadzić, bo jest uporządkowanie i można wracać i spokojnie znaleźć różne komentarze i opinie. Na tych naszych codziennych wątkach to rzadko się grzebie i szuka takich dyskusji.
Za jakiś czas zechcemy poczytać te wypowiedzi o Lopie i ciężko będzie grzebać i szukać w codziennych wątkach "komentarz futures"
Stąd była moja uwaga i nie miałem zamiaru nikogo strofować i pouczać i sorki, jeśli ktoś to tak odebrał.
Ludzie są tu dziwni, raz się logują, innym razem piszą niezalogowani pod innymi nickami i sami tracą swoją tożsamość takim zachowaniem.

Jesteśmy w ciekawym momencie na naszym rynku i fajnie jest się skupić nad prognozami kierunków, aby doskonalić technikę grania na pochodnych. Wiem też z doświadczenia, że warto stosować proste metody i nie wchodzić w szczegóły, bo to dekoncentruje i niech analitycy czy teoretycy to rozgryzają, bo u nas przy takim małym rynku trochę milionów euro i można robić z wykresem, Lopem, co się chce. Na Daxie, SP500 można rozważać, bo tam setki spółeczek a u as zaledwie 20 - 30 na bazowym indeksie.

Pozostaje pytanko, czy w usa skończyli korektę i będzie fala wzrostów, czy jeszcze to w toku?:)

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją. Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.