Forum Giełda +Dodaj wątek

Uwaga erty wkleił link do artykułu z czerwca 2012 roku i jest nie aktualny .w ostatniej ofercie w grouponie cena energi oferowana przez duon to 0,3137 brutto x 250kw mies = 78,425 zł więc jest o 10 zł niższa niz w tym artykule .sam otrzymałem umowę od duon na taką właśnie stawkę i gwarancję ceny do konca 2015 r. na razie podpisałem umowę z duon do firmy i tam wynegocjowałem stawkę o 30 % nizszą niz miałem w pge . zauważcie że duże firmy obawiają się takich dystrybutorów jak duon (reklama telewizyjna pge mówiąca o tym ze producentami energi od początku do konca przez co sugerują ze robią to najtaniej a to jest po prostu nieprawda ).tu jest duży kawałek tortu do ugryzienia.

Sprawdź wygodne konto osobiste z atrakcyjnym oprocentowaniem 4%

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją. Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.