Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: I jak Was nie kochać?

Zgłoś do moderatora
do p.rys
gdybyś był bardziej rozgarnięty to byś i z układu postów i z jego treści wywnioskował, że odpowiadam facetowi, który Agata pisze małą literą.
A przy okazji, akie to ma znaczenie dla wartości merytorycznej postu czy jestem stara Agata czy młoda, czy tranwestyta, czy ono, czy on - no jakie?
Jakie ma znaczenie dla wartości merytorycznej postu podpis faceta np. pantera /ta pantera/ czy podpis kobiety np. kwiatek /ten kwiatek?
No jakie?

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją. Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MOSTALWAR -1,06% 14,00 2017-03-22 17:01:06