Forum Po godzinach

Philip (iak) Zepter

Ludzie, myślcie, to nie boli!!!

Zepter sprzedaje swoje garnki od kilkunastu lat. Philipiak od kilku. Zepter produkuje je we własnej fabryce (Menfi Industria SpA we Włoszech), a o tym żeby Philipiak miał własną fabrykę chyba nikt nie słyszał, w każdym razie oni się tym nie chwalą. Zepter WYNALAZŁ te garnki, a wszyskie inne to tylko kopie lub rozwinięcia/modyfikacje ich wynalazku. Zepter sprzedaje swoje garnki w 40 krajach świata, a Philipiak w.... jednym. Zepter to firma która ma kilkanaście własnych fabryk, robi takie rzeczy jak np. lampy Bioptron które ma teraz już każdy porządny szpital i gabinet rehabilitacyjny, a Philipiak Group to firma która zajmuje się też..... np. transportem autobusowym (SilverBus Sp.z o.o) czy jakimś tam telemarketingiem i mnóstwem innych rzeczy (ColumBus Sp. z o.o, Coltel Sp. z o.o, Chiton itp., wszystkie firmy mają ten sam adres siedziby - Warszawa, Strażacka).

Garnki Philipiak są w zasadzie identyczne jak Zeptera. Albo to kopie, albo są produkowane przez Zeptera dla Philipiaka. Tylko po co kupować kopie albo garnki wyprodukowane przez Zeptera z innym logo i dla innej firmy, i to wcale nie taniej a może i drożej skoro można kupić ORYGINAŁ?

Zepter daje na swoje gary dożywotnią gwarancję. Są w Polsce od kilkunastu lat, mają biura w każdym większym mieście.... No i są w parudziesięciu innych krajach. Czy o Philipiaku i ich (?) produktach ktoś słyszał gdziekolwiek poza Polską?

Sorry, ale jakoś firma która nie wiadomo skąd bierze te garnki, które są identyczne jak Zeptera, zajmuje się różnymi rzeczami jak transport autobusowy itp. jakoś nie budzi mojego zaufania jako producent ekskluzywnych i drogich naczyń kuchennych i ja za takie pieniądze nic bym w takiej firmie nie kupił, a szczególnie czegoś co jest identyczne jak produkt stworzony i od wielu lat sprzedawany przez inną, międzynarodową firmę.... Ja mam gary Zeptera od 10 lat i bez problemu dokupuję do nich cżęści (np. uszczelki do pokrywy szybkowarowej) czy kolejne elementy zestawów. A czy można być pewnym że za 10 czy 15 lat ktoś kupi części albo znajdzie serwis garnków "Philipiak"?

Nie mogę się nadziwić, że ktoś mając wybór między Zepterem a "Philipiakiem" (i to za takie pieniądze, gdzie chyba warto uważać co się kupuje) woli jakiegoś tam "Philipiaka" od Zeptera....

A takie opinie o pracy w tej firmie jak ta: http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,34502,0,0 też nie wzbudzają mojego zaufania do tej firmy...