Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  156,00 zł , zmiana od tamtej pory: 6,92%

Nowa marka sportowa SPRANDI już w salonach CCC..........................

Zgłoś do moderatora
Pan Dariusz Miłek podczas konferencji wynikowej powiedział, że już od kilku dni w salonach CCC można kupić obuwie sportowe marki Sprandi. Znak towarowy zarejestrowany na całym świecie spółka kupiła rok temu za ''niewielkie pieniądze'' od hinduskiego właściciela.

W portfolio CCC brakowało typowo sportowej marki własnej i wydaje się, że Sprandi zapełni tę lukę. Pan Dariusz już dawno temu wspominał o wsparciu marki poprzez reklamy i sponsorowaną grupę kolarską, co oznacza, że wiąże z nowo nabytą marką duże nadzieje.

Obuwie spółki cechuje bardzo dobra relacja jakości do ceny i z pewnością sportowa marka CCC także będzie się tym charakteryzować, ponadto szeroka oferta produktowa i dla każdego ( mężczyzn, kobiet , młodzieży, dzieci) modny design w szerokiej palecie kolorów oraz przystępna cena obuwia nowej marki może zdobyć uznanie klientów i być biznesowym ''strzałem w dziesiątkę''.

Spółka nie zamierza konkurować ze światowymi producentami obuwia sportowego, ale zaoferuje klientom swoją markę sportową w cenach znacznie niższych od markowych produktów zagranicznych. Na obecną chwilę spółka ma niewiele modeli obuwia Sprandi w sprzedaży, ale z czasem będzie powiększać ofertę. Pan Dariusz powiedział, że bez wsparcia marketingowego CCC codziennie sprzedaje ok 2000 par obuwia sportowego Sprandi, co uznał za dobry poziom.

Mężczyźni: http://www.ccc.eu/pl/man/catalog/14864

Kobiety: http://www.ccc.eu/pl/woman/catalog/all

Dzieci: http://www.ccc.eu/pl/kids/catalog/14865 
SPA Hotel Jawor **** tylko teraz rabat 58%!

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją. Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CCC -1,30% 166,80 2016-05-27 17:00:00