Forum Prowadzenie firmy

Jaką nazwę wybrać dla firmy?

Przeczytaj komentowany artykuł Zgłoś do moderatora

No nie wiem, artykuł troche ogolnikowy. Widac sporo teorii ale mało praktyki w biznesie. Powiew zachodu wielu osobom i w niektorych branżach juz sie przejadł. Czasami wskazana jest prosta polska nazwa, ale czasami luksusowa, nietypowa, mimo ze działa sie w Polsce. Sam sie przekonałem. Teraz mam 4 biznesy, nie jakieś duze, ale nie narzekam rozwijam sie i widze jak decyzja o zmianie nazwy pomogła. Tylko jedna uwaga, trzeba zrobic to naprawde dobrze. Ja zleciłem to profesjonalistom i jest super (ja akurat wybralem agencje Byword bo maja powalające doswiadczenie w tej branzy i cenowo są do zniesienia, a na te drozsze jak Codes nie było mnie stać; inna sprawa ze wcale nie maja lepszych nazw od tych tanszych firm, a jak mowi reklama "po co przepłacać jak nie widac roznicy?" ). Nie żałuje, chociaz tanie to to nie jest. Kilka tyś dla małej firmy to jakis wydatek jest, ale patrzac z perslketywy czasu, zgadzam sie ze stwierdzeniem doradców z agencji, że to inwestycja. Polecam kazdemu dobrą nazwe dla firmy i logo. Warto odżałować i zaprezentowac firme lepiej. W koncu my, małe biznesy, wcale nie jestesmy gorsi od tych duzych! Fajnie ze w Polsce powstaje tyle firm, pomaga UE i ze wreszcie mlode biznesy i te starsze, zaczynają zwracac na to uwage.