Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,00 zł , zmiana od tamtej pory: -5,00%

Fakt jest taki

Z takiej ciekawej zupełnie nieprawdziwej i nierzetelnej historyjki:Spółka kiedy pierwszy raz poinformowała o przeniesieniu premiery gry o 12 miesięcy było informacją że kod gry w wczesnej fazie został źle napisany ale było już za późno, więc wszystko postarano się dokończyć na źle napisanym kodzie - prezes to już wiedział od roku albo wcześniej przed premierą a mimo to oszukiwał akcjonariat. Który raz oszukał o super produkcji...? Teraz oszukał graczy a tutaj nie ma zmiłuj. Wątpię że kiedykolwiek jeszcze wezmną ich pod uwagę w jakimkolwiek powąznym rankingu gier. Powiedzcie mi wszyscy którzy tutaj straciliście? Liczycie na cud tkwiąc w tym bagnie? Do ilu może odbić? Odbije wogóle? Ma fundamenty czy odbicie będzie tylko spekulacyjne? Dodatkowo spółka giełdowa o której każdy ma prawo mówić co wg niego uważa za prawdę - spółka grozi mu sądem za pisanie niewygodnych informacji spółce na forum bankiera... śmiechu warte.. to może zamiast czytać fora wezmą się do roboty, ale.. do jakiej? Już za późno na wszystko.
Jeszcze raz pytam na jakie odbicie liczycie? Przejrzyjcie GPW, NC- jest tam mnóstwo spółek które POTENCJALNIE tak jak ta mają dużo wyższe możliwości zarobku. Mam podawać przykłady? Czekacie na koniec czerwca? W czerwcu Briju po spadku w pierwszym kwartale z 30 zł na 8zł ma podać informację o nowym kontrahencie a to był powód spadków. Być może kolejna wydmuszka na karuzeli Vatowskiej,ale tam potencjał wzrostu jest dużo większy bo ponad 300% i też czerwiec.
Kiedyś inwestowałem w CiGAmes, wierzyłem w słowa prezesa, w pracowników, w dobry zespół. Nigdy nie dało mi do myślenia zwalnianie pracowników mimo dobrze wykonanej pracy..Kim jest najlepszy zespół CiGames dzisiaj? Zespołem ludzi o charakterze prezesa, gdyż tylko takich się tam szanuje. Praca na drugim miejscu.
Jak wyżej napisałem wszystko jest czystą fikcją literacką i proszę się nie kierować moim wpisem przy podejmowaniu decyzji inwestycyjnych.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją. Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CIGAMES 0,00% 0,95 2017-06-23 17:02:01
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.

Przemek Barankiewicz - Redaktor naczelny portalu Bankier.pl

Jesteśmy najważniejszym źródłem informacji dla inwestorów, a nie musisz płacić za nasze treści. To możliwe tylko dzięki wyświetlanym przez nas reklamom. Pozwól nam się dalej rozwijać i wyłącz adblocka na stronach Bankier.pl

Przemek Barankiewicz
Redaktor naczelny portalu Bankier.pl