Forum Giełda +Dodaj wątek

opiszę sytuację jaka mnie spotkała w tym biurze i innych użytkowników proszę o sprawdzenie
swoich HISTORII ZLECEŃ i TRANSAKCJI a mianowicie przechodzę do sedna sprawy .

Przeglądając historię zleceń zauważyłem że złożone prze zemnie zlecenie K które nie zostało zrealizowane po mimo tego CDM pobrał prowizje dotyczy to zleceń Kupna gdzie przed upływem terminu ważności nie zostało ANULOWANE przez składającego a zostało ANULOWANE automatycznie .

Przykład złożone zlecenie kupna PKO SA po 100 zł transakcja nie doszła skutku a termin ważności wygasł automatycznie. 1000 szt x 100 =100000zł x prowizja 0,39% ( 390 zł)
po mimo nie dojścia do transakcji prowizja POBRANA.

Duża zmienność na rynku? Wykorzystaj to!
CFD są ryzykowne możesz stracić więcej niż depozyt.
Advertisement

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją. Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.