Zarabiaj z nami | Logowanie | Newsletter | Forum | Blogi | Konkurs
Radio Zet
« poprzednia strona     1 2     następna strona »

Re: korporacja agentow zawodowych

Autor: ~Soultys [192.168.50.*], 2008-10-21 17:39
Dodam jeszcze że zmienianie funduszu co dwa lata bardzo się opłaca - KAZ owi i funduszowi - fundusz kasuje prowizję za staż która jest największa na początku przebywania w danym funduszu, a KAZ kasuje również prowizję od całości zgromadzonych środków - czyli zależy im żeby każda należna złotówka wpłynęła na konto klienta. Tak czy inaczej nie są tacy interesowni jak by to z pozoru wyglądało.

Ciekawe czy informują klienta że prowizja w 3 i dalej roku w danym funduszu sięgałaby góra 3,5% a w nowym funduszu zapłacą od razu np 7%,

Jak każda sekta typu Avon i Oriflame albo Amway reklamują się jako święci tylko smród od nich leci.

Gotówka na Twoim koncie
nawet w 20 minut!

Autor: ~Jogi [89.76.205.*], 2008-10-21 21:38
Komisja Nadzoru Finansowego www.knf.gov.pl pisze:
- Czy przedstawiciel funduszu emerytalnego może spowodować szybsze przekazanie zaległych składek do ZUS?
- [b]Zmiana funduszu w żaden sposób nie wpływa na przekazywanie zaległych składek do ZUS-u, gdyż zgodnie z prawem, ano OFE, ani przedstawiciele OFE nie są upoważnieni do wyjaśniania z ZUS-em tego typu spraw.[/b]

Reklamowanie zaległych składek polega na tym, że
1) Ubezpieczony składa reklamację w ZUS, że składki za miesiąc xx nie wpłynęły na jego konto emerytalne. Gotowe formularze reklamacyjne są na stronie www.zus.pl
2) ZUS najczęściej odpisuje, że konieczna jest kopia dokumentów potwierdzających opłacenie składki przez pracodawcę
3) Pracownik idzie do księgowości swojego zakładu pracy, gdzie przygotowują mu odpowiedni dokument
4) Po dostarczeniu tego dokumentu do ZUS, w ciągu 30 dni Zakład przelewa zaległe składki
I GDZIE W TYM WSZYTSKIM ROLA DLA AKWIZYTORA OFE? Nie dajcie się oszukiwać pseudoagentom!!!

Autor: ~kk [83.30.173.*], 2008-10-21 22:56
jakieś 3 lata temu przyszedł do mnie Agent z pewnej Korporacji (...) przekonał mnie do funduszu emerytalnego jakim jest Nordea... poprosił mnie o kilka poleceń do moich znajomych, więc mu dałem.. jakieś pół roku temu zdecydowałem się na kolejną zmiane Funduszu ponieważ mój kolega zatrudnił się w AXA i polecił mi swój produkt który uważam za dobry wybór bo udokumentował mi to wynikami ze stron internetowych.
transfery ofe odbywają sie 4 razy w roku. najpierw poczatkiem maja odwiedzil mnie akwizytor który na podstawie starych rankingów z 2004 roku próbował mnie zachęcić do pozostania w funduszu Nordea informował mnie też, że poniosę opłatę za zmianę funduszu, z tego co mi wiadomo taką opłatę uiszcza się jeżeli zmienia się fundusz emerytalny w okresie krótszym niż 2 lata...
gosc wyszedl ode mnie z nieciekawa mina bo nie dalem sie mu wkrecic.. potem okazalo sie ze nordea nie wypuscila mnie z funduszu emerytalnego pomimo tego ze zawiadomienie bylo poprawnie wypelnione... to jest kpina
slyszalem tez ze ten pan z korporacji jak trafil do klienta ktory byl w nordea to przepisal go do innego OFE!!!!!
KPINA!!!!

Autor: ~anna z katowic [83.24.179.*], 2008-10-22 13:13
coz tak bywa, nie wiem co Cie kiedys podkusilo do wyboru tego towarzystwa, ale z tego co widze renoma raczej sie nie kierowales, ja sama 3 miesiace temu wybralam sobie III filar ING, ale rzeczy rankingi, regulaminy jakie przeczytalam to tylko ja wiem, moja rada jest taka: zeby za akzdym razem czytac jak najiwiecej sprawdzac opinie innych itp. co do zerwania OFE to powiem CI ze to bardzo sliski temat, traci sie na tym w kazdej sytuacji, obojetnie kiedy sie rezygnuje, to sa produkty po prostu tak zrobione ze lepiej ich nie zmieniac, zreszta nie ma sie czego dziwic, bank w koncu inwestuje te twoje pieniadze po to zebys mogla je pozniej sama wyjac z zayskiem za jakis czas.

Autor: ~Jogi [89.76.205.*], 2008-10-22 18:15
Czy Ty wiesz, o czym piszesz?
OFE to Twoim zdaniem 3 filar? Bzdura.
Nie opłaca się zmieniać OFE, bo to kosztowne? Bzdura
Bank inwestuje te pieniądze? Bzdura

Autor: ~kk [83.28.187.*], 2008-10-22 21:46
zgadzam sie z toba anna z katowic nie wie o czym pisze

Autor: ~cccc [213.227.67.*], 2008-11-20 19:07
Przeczytałam tyle komentarzy, że tak naprawde nic nie wiem, a mialam nadzieję dowiedzieć się czegoś o Nordea.!!!

Autor: ~EZ GP [83.22.67.*], 2009-05-01 22:57
PANI Z KATOWIC TO SĄDZĄC PO TYM CO PISZE KOBIETA STARSZA WIĘCTRZEBA WYBACZYĆ JEJ TE NIEDOINFORMOWANIE NIE ROZRÓŻNIA 3 FILARA OD 2

Autor: ~papaj [93.105.172.*], 2009-11-13 00:19
Mam nie miłe wrażenia po spotkaniu z agentem KAZ ponieważ wciskał za dużo kitów że jak przejdę do Nordei to składki na koncie same się uzupełnią - oczywiście nie wiem skąd wytrzasnął ten ranking gdzie Nordea jest na 1 miejscu od tamtego czasu co spisał ze mną umowę się już nie odezwał a co najgorsze jego miejsce w rankingu mocno jest słabe - mało tego składki wcale się nie uzupełniły - do tego naraziłem się paru moim znajomym polecając go

Ostatnio właśnie przyszedł do mnie przedstawiciel DSA i bardzo profesjonalnie się zajął mną ale niestety mimo mojej chęci zmiany funduszu na AXA nie mogłem tego zrobić bo Nordea zmieniła mój numer rachunku i podobno zmienia go co jakiś czas w celu utrudnienia wyjścia z funduszu, często też pomimo dobrych danych przetrzymują jeszcze 1 lub 2 transfery żeby jeszcze klient się zniechęcił albo żeby wysłany agent go przekonał o pozostaniu w funduszu Nordea

Autor: ~expert [88.156.72.*], 2009-04-03 20:46
prosze kolego napisz mi gdzie knf tak pisze bo szukam i szukam i nie moge znaleźc pyzatym jeśli klient podpisuje ze mną umowę to podpisuje oświadczenie że upoważnia mnie do reprezentowania w ZUS w zakresie obsługi I i II filaru i wtedy moge także poczytaj przyjacielu zanim będziesz się wyrywał bo sam pewnie robisz ludzi w konia w CU czy AXA i odbieramy ci klientów uczciwą pomocą dla nie świadomych ludzi!!!!

Autor: ~grzesiek w [83.7.245.*], 2008-11-24 20:09
Ale bzdury wypisujecie na tych agentów z KAZ.Widać że konkurencja szkaluje konkurencje.Prawda jest taka że rankingi każdy agent pokazuje takie jakie chce.Jeden pokazuje bardziej aktualne,inny wydrukowane nieco wczesniej,wszysko zalezy od tego z jaką częstotliwością agent aktualizuje swoje materiały do prezentacji.Tak samo mozna powiedzieć o agentach AXA oraz kazdego innego funduszu.Przecież nikt w Nordeii nie jest głupkiem by zmuszać swoich agentów aby pokazywali potencjalnemu klientowi stare rankingi.Swoją drogą słyszałem że rankingi Nordeii najczesciej pochodza z bankier.pl albo money.pl natomiast wiem z pewnego zródła że agent Axy drukował na kompie zmyślone rankingi i wymyślał dane!!!!
Jeżeli chodzi o płacenie za polecenie znajomych to tez mijasz sie z prawdą.Nie 100 zł a 40 zł brutto i nie jest to płacenie za polecenia tylko jest to częśc prowizji za klienta ktory zmieni fundusz i jest to suma potrącona z prowizji agenta.Agent inkasuje o 40 zł mniej a ta kasa wędruje do klienta.Czyli jakie oszukiwanie???Zamiast przykładowo wziąść 400 zł prowizji ktora nalezy sie agentowi bierze on 360 a pozostała część trafia do klienta.Gdyby ktos płacił za polecenia tak jak piszesz to za liste 10 osob powinien zaplacic 1000 zł:)))A tyle prowizji to nawet na oczy nie zobaczy więc czy miałoby to sens??Przeciez tak samo działaja banki i dlaczego Komisja Nadzoru Finansowego nie zainteresuje sie programami lojalnościowymi banków??Nie słyszałaś sloganów:" weź kredyt lub karte kredytowa a dostaniesz 50 zł w prezencie"???Tutaj niby jest w porządku ale jeżeli takie cos proponuje agent KAZ z własnychh zarobionych pieniedzy to to niby jest oszustwo??Wcale nie twierdze że to dobre rozwiazanie,bo potem jeden z drugim sie prześciga kto da wiecej,ale jezeli przymyka sie oczy na taką działalność banków to dlaczego ktoś czepia się KAZ???

Autor: ~Koleżka [89.171.192.*], 2009-02-05 01:21
A Ty jesteś z konkurencji czy co ? O co Ci chodzi. Ja jestem obsługiwany przez kogoś z KAZ i nie narzekam. Wszustko jest OK! Chyba bo sam sie na tym nie znam ale jak mam jakieś pytania to zawsze dzwonie i mam odpowiedz od swojego agenta :) pozdrawiam Was

Autor: ~Przemyślenia klienta [83.30.126.*], 2009-02-19 15:42
Prowokacja...
Widac tu widoczna prowokacje konkurencji. Tak jak wszedzie sa ludzie uczciwi i zdarzają się nieuczciwi tak samo są i uczciwi agenci i są tez nieuczciwi.
To wszystko zalezy od tego, jak dana firma wychowuje swoich agentów. PZU szkoli ludzi jak zołnierzy. Są na rozkaz, wejdą klientowi z butami do domu nawet w nocy, byleby tylko zarobić. Wiem, co mówie, byłam w PZU i miałam tę nieprzyjemność przeżyć koszmar telefonów, listów i nachalnego wchodzenia do domu przez ratownika z tej fimry.
Są bezczelni, krzykiem czasem wymuszają na klientach podpis, potrafią podłożyć klientowi lipne papiery do podpisu, byleby tylko zarobić. Pokazują stare wyniki finansowe. Po 10 latach istnienia funduszy PZU pokazuje zestawienia wyników z wybranych trzech miesięcy, przeciez to powinno być karalne.
Kto nie umie tego czytac, ten sie daje nabić w butelke.
Agenci z ING skarżą się na presję, jaką wywiera na nich firma, robia lipne umowy, byleby tylko dostać kase, a klient jest ostatnią osoba, która ich obchodzi. O CC juz nie wspomnę..

Nie bronie korporacji. Nie znam tych ludzi. Zmieniłam fundusz na Nordea, bo agent pomógł mi, bo pokazał, jak DOKŁADNIE sprawdzic składki w funduszu a żaden inny tego mi nie pokazał. Powiedział mi, co zrobic w przypadku rozdzielności majatkowej, to sa ważne informacje, a tego żaden agent z innej firmy mi nie powiedzial, chociaz wczesniej fundusz zmieniałam kilka razy. Sam zajął sie tematem brakujących składek, ja nie wychodziłam nigdzie z domu a ZUS po kilku miesiącach wrócił mi składki z odsetkami!!! Jak na razie ja mam swoje pieniadze na koncie i to sie dla mnie liczy.
Dostałam pieniądze za polecenia do moich znajomych zgodnie z umową, dostałam rozliczenie podatkowe za te pieniadze.
I to jest PROFESJONALNE podejscie do klienta.

Nawet jesli juz nigdy w zyciu nie zobacze tego agenta na oczy, to ten człowiek coś dla mnie zrobił. Wziął prowizję? Na pewno wziął, ale jemu sie ta prowizja należała, bo on cos dla mnie zrobił.
To jest ważne - PROFESJONALIZM, a nie byle jakie kolorowe kartki z lipnymi wynikami i wrzaski przystojniaków w garniturach.

Autor: ~Dłoogi [78.8.100.*], 2009-02-20 00:35
Fajnie jest przeczytać taką KONRETNĄ, zawierającą argumenty opinię! Z uwagi na fakt, iż wiem jak bardzo wyczerpująca psychicznie jest to praca, mam propozycję... Jeżeli jesteś zadowolona z obsługi tego agenta... wyślij mu smsa z informacją, że jest OK. Poczucie dobrze wykonanej roboty, uznanie, uskrzydla osobę na ogół postrzeganą jako krwiopijca...
pozdrawiam
Dłoogi

(wiadomość usunięta przez moderatora)

Autor: (usunięty) [83.22.67.*], 2009-05-01 23:07

Autor: ~Jola [82.177.214.*], 2010-07-22 22:03
Dnia 2008-10-16 o godz. 21:43 ~krzys napisał(a):
> prosze mi wybaczyć ale to jak obecnie działa KAZ to
> paranoja i oszukiwanie klientów, jak trafia do mnie gość z
> korporaci i przekonuje do swojego pokazując rankingi z 2005
> roku i nie chce mi wyjść z domu gdy mówie mu nie to dla
> mnie to jest nękanie, KNF powinien sie za nich wziaść
> jeszcze gość mowi mo ze jak polece mu znajomych to on za
> kazdego ktory sie z nim umowi zaplaci 100 zl!!!!
jakos
> siostra ktora mnie polecila nic nie dostała

KORPORACJA
> AGENTOW ZAWODOWYCH I AGENCI NORDEA TO OSZUSCI
Prosze Pana to sa juz karalne oszczerstwa, prosze uwazac, bo nawet w internecie nie jest Pan anonimowy.

Autor: ~kk [83.30.180.*], 2008-10-23 08:20
no ta pani z katowic nie wie o co chodzi

Autor: (usunięty) [77.253.8.*], 2009-02-12 17:55

Autor: ~agent [88.156.72.*], 2009-04-03 20:30
Słuchaj twoja przyszła emerytura z ofe to kwota na twoim koncie /przeciętną ilośc miesięcy życia więc wg mnie każda odzyskana składka to dużo

Autor: ~EZ GP [83.22.67.*], 2009-05-01 22:50
zawsze warto zmienić fundusz przynajmniej raz na 3LATA TYM BARDZIEJ Z TAKIEGO MOLOCHA JAKIM JEST CU .ING CZY AIG WARTO SIE TYM TROCHĘ ZAINTERESOWAĆ A TERAZ JEST BARDZO DOBRY CZAS DLA TAKICH FUNDUSZY JAK NORDEA CZY AXA

Re: korpmoracja agentow zawodowych

Autor: ~magic [88.156.72.*], 2009-05-20 22:33
A Dlaczego AXA czy Nordea? A moze polsat? kanały TV mają do dupy to może inwestować potrafią?Ile agent podpisujący któryś a funduszy zarabia brutto od umowy? POwiedzmy jak klient ma 5000 pln na koncie to który agent jest zarobiony najlepiej? Mnie nękają jakieś ziutki z ING , juz 4 czy 5 raz.Wczoraj pod pozorem ankiety panienka dzwoniła z pytaniem o krótki wywiad rynkowy tylko 2 pytania: " czy i jaki fundusz emerytalny posiadam?Odpowiedziałem , że axa drugi i ING trzeci.Pani podziekowała i tyle.Tylko czemu to juz jest 5 telefon z ING w ciagu ostatniego miesiąca?Gdyby to był pierwszy to pewnie bym i sie przepisał, a co mi zależy , ale po raz piąty??????????To juz wygląda jak działanie bezpieki z UB w "dobrych starych czasach".Jak zadzwoni ktoś ponownie to chetnie sie umówie na pogaduche , pogadam ze 2-3 h i oleje temat.Ot tak kurwa po złości.Gdzie tu jakiś profesjonalizm? same wywiady robią?i czaja sie jak jeż do pierdolenia.Czemu nikt nie zaproponował zmiany funduszu argumentujac to tym i tym itp?Moze jakiś agent z ING mi to wytłumaczy?

Autor: ~agent [85.28.148.*], 2009-09-16 17:51
macie wszyscy rację, nikt nie musi się spotykać z agentem kaz i nikt nie musi mieć porządku w papierach, a ci jelenie, którzy najbardziej ryczą, to mam rozumieć że pracują za darmo i swoją wiedzę też rozdają na prowo i lewo - za darmo, a ich rodziny przymierają głodem.

Autor: ~H4xor [193.238.200.*], 2009-12-10 10:33
Prosiłbym o nie mylenie pracowników KAZ z typowymi agentami Nordea. Jestem również pracownikiem KAZ i nie namawiamy ludzi ślepo do zmiany funduszu. Oferujemy im po prostu uregulowanie wszystkich zaległych składek w ZUS w zamian za przystąpienie do OFE Nordea.Klienta nic to nie kosztuje a w większości przypadków odzyskane składki wynoszą po parę tysięcy złotych. Myślę że jest to spora kwota i nawet jeżeli w OFE Norde jest troszkę mniejszy % to i tak lepiej wychodzi się na tym ze względu właśnie na te zaległe parę tysięcy które odzyskujemy. A jeżeli ktoś będzie niezadowolony to po 2 latach może przenieść się do swojego ulubionego funduszu bez żadnych kosztów. Chociaż nie oszukujmy się ale 65% Państwa nawet nie zastanawiało się nad funduszem tylko zapisywało się do tego co znajomi lub rodzina. Jeżeli ktoś ze śląska byłby zainteresowany wyprostowaniem składek i przepisaniem się do OFE Nordea proszę o kontakt libermdc@gmail.com.
Pozdrawiam

Autor: ~Agent KAZ [83.6.249.*], 2010-02-13 00:32
Aż mnie krew zalewa jak widzę szykowanie KAZ jeżeli nie wiesz co agent może Ci zrobić i pomóc by odzyskać składki to nie pisz tylko umów się a przekonasz się , że nie stracisz . Ja jestem w KAZ od 4 lat agent Nordea i wielu ludzi pisze do mnie po latach czy mogę to sprawdzić i bardzo dziękują za pomoc kolejną !!!! , bo większość ludzi nie wie jak to zrobić by odzyskać składki z ZUS niewielka liczba tylko wie jak to zrobić. Jeżeli Cię przepisuje do innego OFE a nie ureguluje składek to jest tylko broker .

Autor: (usunięty) [83.6.249.*], 2010-02-13 00:34

Autor: ~rita [95.48.246.*], 2010-07-06 14:13
tak opłaca się zmienić OFE ponieważ wiążą się z tym korzysci choćby nawet to za ktoś odzyska twoje pieniądze a nikt nie lubi mieć braków na swoim koncie

Autor: bedetugupi [89.73.112.*], 2010-07-07 10:19
Ostatnio spotkałem się z kolegą który pracuje w KAZ. Wciskają Nordee bo mają z niej największe prowizje. Poza tym zastanawiam się jak wygląda odzyskiwanie tych pieniędzy Z ZUS, ponieważ jak sie go o to spytałem to zaczął się jąkać. wydaje mi się że to jakaś jedna wielka bajka. J a przy wyborze OFE posługuje się rankingami KNF.

PS wkurza mnie że takie firmy i tacy agenci mają prawo legalnie działać. Nie moge się doczekać aż w tym zawodzie będzie wymagana licencja. Pozdrawiam.

Autor: ~Basia [178.217.115.*], 2010-07-13 18:11
Bardzo chętnie się z Panem spotkam i przedstawię krok po kroku w jaki sposób odzyskujemy w KAZ-ie składki, z którymi ZUS zalega. Nie jest to czynność bardzo skomplikowana, a Pana kolega może pracuje w KAZ od niedawna i jeszcze nie przeszedł szkolenia.
Co do licencji. To właśnie licencję dostajemy z KNF.
Pozdrawiam

Autor: ~Bożena [83.11.235.*], 2010-08-03 22:50
Tak istnieje taka firma. Jest to Korporacja Agentów Zawodowych. Zajmuje się między innymi weryfikacją i odzyskiwaniem składek które to zuz powinien przesyłać na nasze konto w ofe a zus tego nie robi. W życie weszła ustawa o przedawnieniu która działa 10 lat w stecz. Za rok 99 i 2000 prawie cały juz nie odzyskamy składek jeżeli były braki to juz przeszły do budżetu państwa. Agenci nie robią nic złego proponując przejście do nordei bo tylko ona podpisała z korporacją umowe i tylko będąc członkiem nordei mogą odzyskać składki. Zapytajcie w swoich funduszach czy ktoś dla was zweryfikuje wasze składki. Napewno nie bo po pierwsze ci co przychodzą to są akwizytorzy a po drugie nie mają takich uprawnień . Więc sami pomyślcie co możecie zyskać. Jeżeli nawet nie wystąpią braki na waszych kontach to będzieci spokojnie spać. Mojemu mężowi brakowało 14 tys. Szok!!!!!!!!!!! dlatego to pisze
pozdrawiam

Autor: ~Dano [87.205.221.*], 2010-08-01 13:41
Co 2 lata można zmieniać OFE bez żadnych kosztów.

Autor: ~mika1230 [93.175.69.*], 2010-09-21 12:14
A u mnie byli, odzyskali mi 8 tys zł zaległych z ZUS za darmo. Jestem zadowolona i polecam każdemu:)

Autor: ~ANIA [77.223.200.*], 2010-10-01 20:26
Coś TY nie zmieniaj właśnie wróciłam od koleżanki bo umówiła się z agentem NORDEA , oni kłamią , mówię CI nie przepisuj się ...

Autor: (usunięty) [94.254.132.*], 2010-10-05 14:26

Autor: ~ASIA [95.48.65.*], 2010-10-20 13:10
Tak to prawda Sama tam pracuję.

Autor: ~;PPP [89.78.194.*], 2010-10-29 18:47
Dnia 2007-08-24 o godz. 09:47 ~szaszko_33 napisał(a):
> wczoraj przyszedl do mnie gosc z korporacji agentow
> zawodowych i namawial mnie do zmiany ofe z cu na nordea
> wzamian za odzyskanie pieniedzy nie przelanych przez zus na
> moje konto czy to prawda i czy oplaca siie zmieniac ofe
> prosze o rade moze ktos cos wie
Jest tak, jak napisał "Jogi".
Zadzwoń do ZUS'u i się dowiesz.
Z resztą, ostrzegają nawet, by się nie dać nabierać na te numery.

Te całe "odzyskiwanie" składek, to podpucha.
Chodzi głównie o przeniesienie się do innego ofe - a co za tym idzie - nabijasz prowizję agentowi swoim kosztem.
Ten rzekomy "odzysk" to tylko przykrywka. Nic więcej.

To jest taka sama sytuacja, jak z ogłoszeniami na "gumtree".
Ogłaszają się, że płacą po 30zł za przejście do innego ofe.
Co jest notabene nielegalem. - płacenie za przejście.

Takie numery można spokojnie zgłosić do prokuratury jako próba wyłudzenia
oraz jako zawiadomienie o przestępstwie.
A "pana agenta" zabierają policjanci na przejazd radiowozem na komendę.

Wczoraj właśnie tak od nas "odjechał" jeden przekrętas, który chciał nabrać
w ten sposób moją żonkę.
Miał pecha.. nie daliśmy się nabrać.

Autor: ~Bielszczanin [79.191.221.*], 2011-03-02 23:20
To co tu przeczytałem w tym wątku to jest po prostu śmiech na sali.
Totalna nie wiedza ludzi...
Ofe mozna zmieniac bez zadnych kosztow co 2 lata.
Wszyscy agenci KAZ-u mają bo muszą mieć licencje KNF, bez tego ani rusz.
Jeśli ktoś wypowiada sie ze patrzyl na rankingi, ze posluguje sie rankingami z knf, itd itd, to ja sie pytam czy w ogole taki ktos potrafi czytac takie rankingi? Bo rankingow jest milion, kazdy inny, i czy tacy przecietni ludzie ktorzy sie tu wypowiadaja, wiedza jak czytac te rankingi?
System agentow Kazu jest prosty, oczywiscie maja prowizje za przepisanie klienta do nordei, i to wcale nia mala, Ale.... No wlasnie jest ale, robia cala obsluge, wytlumacza klientowi wszystko, a przede wszystkim odzyskaja skladki brakujace z ZUSU,
Ktos wczesnie napisal ze to odzyskiwanie to bzdura. To ty napisales wielka bzdure. Odzyskuja skladki a na potwierdzenie przychodzi ci pismo z zusu z ta informacja, wiec nie wprowadzaj ludzi w blad.
Oczywiscie ze jest to chwyt marketingowy, bo gdyby zadzwonil do ciebie agent i powiedzial dzien dobry chce panu zmienic fundusz na nordee to nikt by nawet sie na spotkanie nie umowil,
Oni odzyskuja ci skladki, a w zamian za to ty zmieniasz fundusz na nordee, proste i uczciwe, oni dostaja prowizje z nordei a ty masz odzyskane brakujace skladki.
Mase ludzi ma nieaktualne dane, pewnie niktorzy nawet nie wiedza w jakim sa funduszu, oni dane aktualizuja, wpisuja osoby do uposazeni bo ci ktorzy mieli fundusz przydzielony droga losowania tych uposazen nie maja podanych. Robia ci caly szereg rzeczy za ciebie, ktorych sam bys nigdy czlowieku nie wykonal, a za to ty zmieniasz fundusz na nordee, proste , jasne, a jak nie chcesz zmieniac na nordee to po prostu napisz tu ze nie chcesz zmieniac a nie wypisuj bzdur ze to oszusci, naciagacze itd ,
pozdrawiam

Autor: ~JAGODA [83.27.205.*], 2011-04-06 12:43
Dnia 2007-08-24 o godz. 09:47 ~szaszko_33 napisał(a):
> wczoraj przyszedl do mnie gosc z korporacji agentow
> zawodowych i namawial mnie do zmiany ofe z cu na nordea
> wzamian za odzyskanie pieniedzy nie przelanych przez zus na
> moje konto czy to prawda i czy oplaca siie zmieniac ofe
> prosze o rade moze ktos cos wie

Autor: ~JAGODA [83.27.205.*], 2011-04-06 12:47
Dnia 2011-04-06 o godz. 12:43 ~JAGODA napisał(a):
> Dnia 2007-08-24 o godz. 09:47 ~szaszko_33 napisał(a):
> > wczoraj przyszedl do mnie gosc z korporacji
> agentow
> zawodowych i namawial mnie do zmiany ofe z
> cu na nordea
> wzamian za odzyskanie pieniedzy nie
> przelanych przez zus na
> moje konto czy to prawda i
> czy oplaca siie zmieniac ofe
> prosze o rade moze
> ktos cos wie

U mnie także była taka pani, ja skorzystałam z jej usług, przecież mogę co dwa lata zmieniać ofe, wkońcu ktoś mi się zajmuje moimi składkami, skoro za to nie płacę, nic na tym nie tracę to dlaczego nie, gdyby ta osoba przyszła do mnie z rankingiem to napewno byśmy sobie nie porozmawiały ale wkońcu ktoś przysszedł z czymś konkretnym

Autor: ~stokrotka [78.8.54.*], 2011-04-06 13:05
U mnie była Pani sprawdziłam jej historie pracy,ponieważ przyszła z polecenia mojej koleżanki,której oddała sprawdzone dokumenty z ZUSu.Jest to uczciwe podejście do pracy Pani do niczego mnie zmuszała przedstawiła swoją oferte a ja z mężem skorzystałam.Jestem zadowolona ponieważ przez kilkanaście lat nikogo nie było u mnie z mojego funduszu,nie mieliśmy z mężem aktualnych danych i kompletu dokumentów a Pani wszystkim się zajęła.Jesteśmy zadowoleni-Polecam.

Autor: ~ona_pomorze [94.78.187.*], 2011-11-21 18:15
Zaznaczam sobie temat bo szukam sobie nowego ofe.
« poprzednia strona     1 2     następna strona »