Zarabiaj z nami | Logowanie | Newsletter | Forum | Blogi | Konkurs
Radio Zet
+  Przeczytaj komentowany artykuł

Zabobony w biznesie: Portret Żyda przynosi szczęście?

Autor: ~aneczka z [83.238.44.*], 2007-08-09 12:25
a w jakim miejscu powiesić portret aby przynosił szczęście ?

Pożyczka bez komplikacji.
Łatwy dostęp nawet do 5 tys. Sprawdź jakie to proste!

Re: Zabobony w biznesie: Portret Żyda przynosi szczęście?

Autor: ~tiktak55@op.pl [83.16.216.*], 2007-08-20 07:09
Ostatnio dowiedziałam się,że portret Żyda czy Semity działa tylko wtedy,gdy wisi po lewej stronie wejścia do domu czy mieszkania.Niestety nie wiem czy to prawda.Dowiedziłam się także,że obraz musi przedstawiać Zyda liczącego dukaty i co ważne-jednego dukata musi trzymać w lewej dłoni.Wszystkim życzę szczęścia i bogactwa.Jola K.

Autor: ~ala [84.234.8.*], 2007-10-17 12:02
Znam inną wersję.Obraz semity musi wisieć przy oknie tak,by twarz była do tego okna zwrócona.Jak jest w istocie,nie wiem.Poza tym ,nie bardzo rozumiem dlaczego każdej środy musi być odwracany "do góry nogami".Czy ktoś wie?

Autor: ~ala_29 [87.144.212.*], 2009-11-22 15:49
Obrazek przedstawiający Żyda liczącego pieniądze należy powiesić przy drzwiach wyjściowych z domu/mieszkania po lewej stronie od drzwi (od serca?), i wychodząc należy na niego spojrzeć, a wtedy będzie się miało szczęście w interesach.
Wg niektórych, obrazek powinien mieć dwie zawieszki: jedną normalnie na górze i drugą na dole, aby w sobotę (szabas?) obrazek z Żydem odwrócić do góry nogami tak, żeby wszystkie zgromadzone przez niego pieniądze wysypały mu się z sakiewek i pozostały w domu.

Autor: ~wiola [84.129.233.*], 2007-08-29 20:34
Dnia 2007-08-09 o godz. 12:25 ~aneczka z napisał(a):
> a w jakim miejscu powiesić portret aby przynosił szczęście
> ?
podobno ,,portret musi wisiec bokiem do drzwi i twarza skierowana w strone okna.sama mam taki portret,powieszony jw,ale jak dotad nie zauwazylam aby przynioslo mi to jakies szczegolne szczescie.czekam.................................

(wiadomość usunięta przez moderatora)

Autor: (usunięty) [91.90.177.*], 2007-08-29 21:22

Autor: ~tik tak@55op.pl [83.16.216.*], 2007-08-30 23:47
pewnie,że najlepiej mieć żywego,ale zeby był przystojny,mądry,miał .sporą sakiewkę i nie był skąpy dla swojej wybranki

Autor: ~Ela .B. [83.11.32.*], 2008-03-29 18:05
ja gdy tylko kupiłam taki obraz,i powiesiłam go na miejscu innego obrazu (tak się złożyło,że wisi po lewej stronie,bokiem do drzwi),od razu nastąpił napływ gotówki.

Autor: ~andi [84.135.105.*], 2008-06-12 10:22
kupilem prtret zyda i co dalej gdzie go powiesic, czy to prawda ze ma najpierw stac za drzwiami 24 godziny do gury nogami a potem na sciane ,prosze o pomoc . moze mi ktos odpisze jak to wszystko dziala

Autor: ~aga [83.21.5.*], 2008-06-12 16:36
Ja również kupiłam taki obraz .Proszę o pomoc gdzie go powiesić aby zadziałał!!!

Autor: ~Agnieszka [79.195.27.*], 2010-01-05 14:10
Witam z tego co wiem portret powinien byc darowany a po 2 powieszony ma byc po prawej wychodzac a wchodzac po lewej stronie drzwi...Pozdrawiam

Autor: ~Magda [178.56.213.*], 2012-09-19 15:56
nie mieszaj ludziom w głowach - nie po żadnej prawej, tylko po lewej stronie drzwi w domu.

wielu wierzących, a ilu jest rozumiejących?

Autor: ~gość [89.248.166.*], 2008-06-13 12:32
List do Rzymian 3:10-12

10 Jak jest napisane: Nie ma sprawiedliwego, nawet ani jednego,
11 nie ma rozumnego, nie ma, kto by szukał Boga (Prawdy).
12 Wszyscy zboczyli z drogi, zarazem się zepsuli, nie ma takiego, co dobrze czyni, zgoła ani jednego.

łatwo wierzyć, modlić się, nie rozumiejac przedmiotu wiary, bo wiara i nadzieja jest niepotrzena. człwoiek został stworzony na obraz i podobienstwao Boga, czyli człowiek powinien byc rozumny. a jak jest wierzacy. jeszcze dluga droga ludzkosci by kazdy czlowiek stal sie w pelni rozumny i wiedzial jak i rozumial czym jest otaczajaca go rzeczywistosc, a tym bardziej mechanizmy. a jesli chodzi o wizerunek człowieka w obrazie, nie ma znaczenia, rownie dobrze mozecie wziasc kawalek patyka i wmowic koledze ze to magiczna rozdzka. uwierzy powtarzam uwierzy w to ze tak jest, zamiast zrozumiec ze nie trzeba wierzyc w cuda, by zyc w bogactwie zarono intelektualnym jak materialnym. te obrazy dzialaj na zasadzie efektu placebo, wierzycie bo tak chcecie, rownie dobrze zamiast sie meczyc gdzie obraz powiesic, to posiwecic troszkie czasu na afirmacje, dzialaja tak samo lecz skuecznie i swiadomie. na takiej samej zasadzie dzialaja pielgrzymki w mioejsca swiete, to ze chory odzyskal wzrok, zdrowie, to nic innego jak pragnienie tego czlowieka w wyzdrowienie, tu cudu nie ma tylko prawa umyslu, a miejsce pielgrzymki to nic innego jak placebo, rownie dobrze mogl zrozumiec ze zdrowie bylo w zasiegu wzroku, araczej w jego umysle, musial tylko aktywowac chec wyzdrowienia. zamiast inwestowac w obrazy, to lepiej poswieckie kase na lekture praktycznej afirmacji, a jeszcze lepiej swiadomym kierowaniu moca swego umyslu z pomoca podswiadomosci.

Autor: ~Iwona [83.8.222.*], 2008-09-24 23:40
gdzie go powieśić i w jaki dzień go odwracać i dlaczego

Autor: ~condoleezza rice [67.162.217.*], 2008-09-25 00:03
ja powiesilam w kiblu buzia w wodzie i dziala

Autor: ~żydek [95.49.26.*], 2009-12-14 09:25
Żyd przynosi szczęście:) www.zydeknaszczescie.pl

Autor: ~dudek [83.25.80.*], 2010-01-05 18:17
buhaha , ale ludzie są przyjeb......

Autor: ~dorota [93.105.133.*], 2010-07-11 20:14
witam ja również kupiłam obraz żyda i koleżanka ,która go już ma kazała mi go postawić do góry nogami na 2 tygodnie .Po tym czasie powiesić nad drzwiami wejściowymi i mówi ,że jej to działa (jest kobietą biznesu ciągle się rozwija).Ale nigdzie nie wyczytałam takiego postępowania .Proszę o radę ,dziękuję.

Autor: (usunięty) [88.75.83.*], 2010-08-13 02:17