Procedura sprzedaży ubezpieczeń majątkowych nie sprawia większego kłopotu. Jest podobna na wszystkich stronach www, które oferują ubezpieczenia.
Klient wypełnia wniosek w internecie i opłaca składkę kartą płatniczą. Np. WARTA wystawia na tej podstawie polisę i przesyła pocztą wraz z wnioskiem do klienta w terminie do 7 dni roboczych od daty opłacenia składki i przesłania wniosku elektronicznego za pośrednictwem serwisu internetowego. Klient podpisuje wniosek oraz polisę i odsyła do firmy ubezpieczeniowej.
Dla ubezpieczeń: WARTA MOTO-ASSISTANCE, WARTA MIESZKANIE, WARTA TRAVEL okres ochrony ubezpieczeniowej rozpoczyna się nie wcześniej niż przed upływem 7 dni od daty przesłania wniosku elektronicznego za pośrednictwem serwisu internetowego i opłacenia składki.
Dla ubezpieczenia WARTA MiŚ ochrona ubezpieczeniowa rozpoczyna się następnego dnia po przesłaniu wniosku elektronicznego za pośrednictwem serwisu internetowego i opłaceniu składki.





Dodaj komentarz
