Zarabiaj z nami | Logowanie | Newsletter | Forum | Blogi | Konkurs


Księgarnia





Słownik

Wpisz szukane słowo

Średnia stopa opodatkowania:


Całkowity podatek podzielony przez podstawę (bazę opodatkowania).

zobacz pozostałe hasła...

Akty prawne: Dziennik Ustaw, Monitor Polski

Znajdź akty prawne potrzebne i niezbędne w prowadzeniu biznesu lub w codziennej pracy. Dziennik Ustaw oraz Monitor Polski prezentowany jest bez nanoszenia zmian wprowadzanych po ich publikacji.

Zobacz także:
Oblicz rzeczywiste oprocentowanie kredytu, Wzory dokumentów i formularzy, Fundusze UE dla Twojej firmy, Kalkulator płacowy


OBWIESZCZENIE
MINISTRA SPRAWIEDLIWOŚCI

z dnia 31 marca 1999 r.

w sprawie ogłoszenia wykazu zarejestrowanych kancelarii notarialnych.

(M.P. z dnia 14 kwietnia 1999 r.)


1. Na podstawie art. 9 § 2 ustawy z dnia 14 lutego 1991 r. - Prawo o notariacie (Dz. U. Nr 22, poz. 91 i z 1997 r. Nr 28, poz. 153) ogłasza się wykaz zarejestrowanych kancelarii notarialnych, stanowiący załącznik do obwieszczenia.
2. Wykaz obejmuje kancelarie notarialne zarejestrowane według stanu na dzień 1 stycznia 1999 r.

ZAŁĄCZNIK

WYKAZ ZAREJESTROWANYCH KANCELARII NOTARIALNYCH

(według stanu na dzień 1 stycznia 1999 r.)
 
Lp.
Notariusz
(nazwisko i imię)
Siedziba kancelarii
I.Okręg Sądu Apelacyjnego w Białymstoku
 1) Filipczuk LucynaAugustów
 2) Polakowska TeresaAugustów
 3) Boćkowska Aniela JadwigaBiałystok
 4) Dąbrowski Janusz RomanBiałystok
 5) Domanowska-Nowicka GrażynaBiałystok
 6) Gregorczuk TeodozjaBiałystok
 7) Lussa Elżbieta JaninaBiałystok
 8) Łaska DanutaBiałystok
 9) Łupiński Andrze JanuszBiałystok
 10) Miecznik BogusławaBiałystok
 11) Mojsa EwaBiałystok
 12) Motal-Filipczuk BarbaraBiałystok
 13) Orzel BarbaraBiałystok
 14) Sidoruk Mikołaj PiotrBiałystok
 15) Sieklucka Halina ElżbietaBiałystok
 16) Sikorska AlinaBiałystok
 17) Surowiec AnatolBiałystok
 18) Zdanowicz DariuszBiałystok
 19) Walędziak MałgorzataBielsk Podlaski
 20) Wienconek Marek RomanBielsk Podlaski
 21) Zimnoch Waldemar PiotrBielsk Podlaski
 22) Brzuzy WładysławEłk
 
23) Karny Edward Józef, Komakowski
   Jerzy Stanisław - sp. cyw.
Ełk
 24) Sysiak JanuszEłk
 25) Mrozinkiewicz Bożenna MariaGiżycko
 26) Tomaszewska-Czerwonka Józefa MariaGiżycko
 27) Antonik Janusz PawełGołdap
 28) Arasimowicz RenaldGrajewo
 29) Kruszyński JerzyGrajewo
 30) Sieklucka MałgorzataHajnówka
 31) Wasiluk StefanHajnówka
 32) Tertel Zyta LubomiłaKolno
 33) Warakomska Wiesława MariaŁapy
 34) Pełny BarbaraŁomża
 35) Poreda Zofia MirosławaŁomża
 36) Wójcicka Wiesława BożenaŁomża
 37) Mroczko BarbaraMońki
 38) Romatowska Maria DariaMońki
 39) Gałka WiesławaPisz
 40) Salkowska JaninaPisz
 41) Tertel Krzysztof SławomirPisz
 42) Wojtkowski JanSejny
 43) Krot MirosławSiemiatycze
 44) Kulesza BarbaraSiemiatycze
 45) Drożdżewicz LeonardSokółka
 46) Halicki AndrzejSokółka
 47) Bieńczyk BożennaSuwałki
 48) Jerominek-Jankowska KrystynaSuwałki
 49) Lelusz Wiesław JózefSuwałki
 50) Bronowicz StanisławSuwałki
 51) Czaplicki Krzysztof TadeuszWęgorzewo
 52) Fedorowicz Mirosława AnnaWysokie Mazowieckie
 53) Markowska SylwiaWysokie Mazowieckie
 54) Płońska DanutaWysokie Mazowieckie
 55) Gągoł-Borkowska Anna KrystynaZambrów
 56) Godlewska JaninaZambrów
 57) Grzejszczyk-Glińska MarzannaZambrów
II.Okręg Sądu Apelacyjnego w Gdańsku
 1) Nadolska Liliana BarbaraAleksandrów Kujawski
 2) Przybyłowski Mirosław EdwardAleksandrów Kujawski
 3) Kułaga MariaBiałogard
 4) Pracz Mirosław PiotrBiałogard
 5) Woźniak Beata ElwiraBiałogard
 6) Gorajska Joanna BarbaraBraniewo
 7) Jankowski Wacław KazimierzBrodnica
 8) Sarnowska Maria JolantaBrodnica
 9) Arczykowski AdamBydgoszcz
 10) Bilińska BarbaraBydgoszcz
 11) Chojnowska EmiliaBydgoszcz
 
12) Barabasz Andrzej Tadeusz
   Rewers Zofia Renata - sp. cyw.
Bydgoszcz
 
13) Onoszkiewicz-Jacyna Bogusława Elżbieta,
   Kazińska Katarzyna Irena - sp. cyw.
Bydgoszcz
 14) Fabiańczyk Dorota StefaniaBydgoszcz
 15) Górecki PiotrBydgoszcz
 16) Leszczyński Krzysztof JanuszBydgoszcz
 17) Lissewska LucynaBydgoszcz
 18) Paradowska RenataBydgoszcz
 19) Płotkowska AnnaBydgoszcz
 20) Ratajczak ViolettaBydgoszcz
 21) Wandiuk Danuta MariaBydgoszcz
 22) Wocka ZbigniewBydgoszcz
 23) Woroszyło-Kłopotek Iwona ElżbietaBydgoszcz
 24) Klimkiewicz KrystynaBytów
 25) Łagocki RyszardBytów
 
26) Kołyszko Janusz, Szulc-Kołyszko Jadwiga
   Grażyna - sp. cyw.
Chojnice
 27) Suczyńska Maria KrystynaChojnice
 28) Fierek Janusz FranciszekCzersk
 29) Pęska Julita NataliaChełmno
 30) Ruszkiewicz Dariusz JacekChełmno
 
31) Walczak Witold Marian, Walczak Lidia
   Teresa - sp. cyw.
Człuchów
 32) Cal Barbara GrażynaDrawsko Pomorskie
 33) Drożdżał BożenaElbląg
 34) Malenta-Zduńczuk Anna WładysławaElbląg
 35) Kostuch AlinaElbląg
 36) Malitka BarbaraElbląg
 37) Barancewicz Wiesława MariaGdańsk
 38) Bąkowska Izabella HannaGdańsk
 39) Binkowska Krystyna EwaGdańsk
 40) Dambek Maria UrszulaGdańsk
 
41) Głodowska Zofia Krystyna, Głodowski
   Ryszard sp. cyw.
Gdańsk
 42) Górecka ElżbietaGdańsk
 
43) Kundo Zbigniew Piotr, Wojtowicz Grażyna
   - sp. cyw.
Gdańsk
 44) Osypińska-Balcerzak EwaGdańsk
 45) Panc Ewa BożenaGdańsk
 46) Paszkiewicz MariaGdańsk
 47) Robińska AleksandraGdańsk
 48) Skwarliński Jan StanisławGdańsk
 49) Tyszer JaninaGdańsk
 50) Derengowska-Winiecka Lidia MałgorzataGdynia
 51) Dermont AnnaGdynia
 52) Jeziorska Ewa MariaGdynia
 
53) Koperska-Woźniak Ewa, Walkowski Mirosław
   Woźniak Maciej - sp. cyw.
Gdynia
 54) Kuźmicka Małgorzata ZofiaGdynia
 55) Marciniak AnnaGdynia
 56) Rydzkowska WiesławaGdynia
 57) Ryłko Piotr AleksanderGdynia
 58) Skarbek Barbara HelenaGdynia
 59) Szyngiera Bogumiła IrenaGdynia
 60) Warońska Hanna LidiaGdynia
 61) Waroński JacekGdynia
 62) Flis PawełGolub Dobrzyń
 63) Michalec Andrzej JanuszGolub Dobrzyń
 64) Kosmania-Sadowska DorotaGrudziądz
 65) Milan-Szymańska Elżbieta MariaGrudziądz
 66) Ziółkowska Zofia HelenaGrudziądz
 67) Puszczykowska EdwardaInowrocław
 68) Steppa MałgorzataInowrocław
 69) Wesołowska Bogumiła MariaInowrocław
 70) Kłonowska-Sztolcman Grażyna AnielaKartuzy
 71) Lis PiotrKartuzy
 72) Chmiel WojciechKartuzy
 73) Chwiałkowski Waldemar JózefKołobrzeg
 74) Kolasińska-Ściepko HalinaKołobrzeg
 75) Kurzawa Ryszard MarcinKołobrzeg
 76) Szczęsna Mariola EmiliaKołobrzeg
 77) Mamczyc AlicjaKoronowo
 78) Dullek Waldemar JacekKoszalin
 79) Kubek BarbaraKoszalin
 80) Rychlik-Haczkiewicz ElżbietaKoszalin
 81) Stanisławska UrszulaKoszalin
 82) Ulanowski RyszardKoszalin
 83) Ciesielczuk JanKościerzyna
 84) Kijora Andrzej JanKościerzyna
 85) Borzyszkowska Iwona KrystynaKościerzyna
 86) Wituchowski Michał WojciechKowalewo Pomorskie
 87) Kujawski Zenon SylwesterKruszwica
 88) Humenny-Żmieńko BarbaraKwidzyn
 89) Kozdroń BarbaraKwidzyn
 90) Ciszewska Halina KazimieraLębork
 91) Dębska-Miklińska ElżbietaLębork
 92) Kąkolewska CecyliaLipno
 93) Krzemińska Renata JózefaMalbork
 94) Sargun Anna BogumiłaMalbork
 95) Kamińska-Gbur Marzenna DorotaMiastko
 96) Radomski JanuszMogilno
 97) Gruszczyński PiotrNakło n. Notecią
 98) Szulejewski RyszardNowe Miasto Lubawskie
 99) Brzozowski PiotrNowy Dwór Gdański
 100) Madrak LechNowy Dwór Gdański
 101) Tymosiewicz Jerzy JózefOrneta
 102) Kubaszek BogdanPasłęk
 103) Zaleski Wojciech MarekPołczyn-Zdrój
 104) Kniażycka KatarzynaPruszcz Gdański
 105) Król Hanna TeresaPruszcz Gdański
 106) Kuśba Piotr HenrykPuck
 107) Szwajdler Joanna MariaRadziejów
 108) Lubowiecka Magdalena AnnaReda
 109) Kocon Dorota GrażynaRumia
 110) Giżewski AleksanderRypin
 111) Krasińska AnnaRypin
 112) Boenigk Marek JanSępólno Krajeńskie
 113) Szerszenowicz BogdanSławno
 
114) Marchlewicz Maciej Konrad, Połeć
    Bernadeta Teresa, Wińska-Marchlewicz
    Maria Teresa - sp. cyw.
Słupsk
 115) Markiewicz Mirosław JózefSłupsk
 116) Rynkiewicz RadosławSłupsk
 117) Opara Ewa BożenaSolec Kujawski
 118) Bećka Aleksandra GrażynaSopot
 119) Orenowicz JadwigaSopot
 120) Grajewska-Bartosz Katarzyna DanutaSopot
 121) Ciechanowska Janina MariaStarogard Gdański
 122) Romańska BożenaStarogard Gdański
 123) Szulc Tatiana EwaStarogard Gdański
 124) Dudziński IreneuszSzczecinek
 125) Mrówka Danuta MariaSzczecinek
 126) Ryndak MariuszSzczecinek
 127) Krajewski JanuszSztum
 128) Robakowska-Trzeciak MagdalenaSzubin
 129) Rutkowska Elżbieta GrażynaŚwiecie n. Wisłą
 130) Szott Piotr MarianŚwiecie n. Wisłą
 131) Czernikiewicz RomanŚwidwin
 132) Kondracki WojciechTczew
 133) Chorubski WiesławTczew
 134) Wilbik GabrielaTczew
 135) Chwiałkowski Tomasz HenrykToruń
 136) Chyła Magdalena EwaToruń
 137) Gabryszewska BeataToruń
 138) Kazimierowicz Stanisława KatarzynaToruń
 139) Kolasińska TeresaToruń
 140) Krystek KrystynaToruń
 141) Liberadzka Iwona MariaToruń
 142) Szmańda-Czerkawska JoannaToruń
 143) Szyczewska MirosławaToruń
 144) Wróbel DanutaToruń
 145) Wrzecionkowska Agata IrenaToruń
 146) Kuśba HenrykTuchola
 147) Czeczko RyszardWąbrzeźno
 
148) Kelpin Anna Maria, Orlińska Joanna
    Karolina - sp. cyw.
Wejherowo
 149) Mizak HenrykWejherowo
 150) Szyngiera LeszekWejherowo
 151) Kuźnicki Jarosław PawełWłocławek
 152) Morawski Paweł, Walter Iwona Beata 
 153) - sp. cyw. Smolarska Anna TeresaWłocławek
 154) Sulikowski Mirosław JacekWłocławek
 155) Fąfara JoannaWłocławek
 156) Ołowski WitoldZłocieniec
 157) Turek LeszekŻnin
III.Okręg Sądu Apelacyjnego w Katowicach
 1) Miłoszewska WandaAndrychów
 2) Ciastoń Renata MariaBędzin
 3) Szarek WiolettaBędzin
 4) Wieczorek Marek AndrzejBędzin
 5) Bednarska AnnaBielsko-Biała
 6) Gołba-Dorak RozaliaBielsko-Biała
 7) Kłaput Wiesław StanisławBielsko-Biała
 8) Magda AnetaBielsko-Biała
 9) Malarz Tadeusz, Grochowicz Jan - sp. cyw.Bielsko-Biała
 10) Małachwiej OlgaBielsko-Biała
 11) Ruśkowski RyszardBielsko-Biała
 12) Rzadkowski Dariusz WojciechBielsko-Biała
 13) Świerczek MariuszBielsko-Biała
 14) Wójtowicz AndrzejBielsko-Biała
 15) Dyduch EmanuelBieruń Stary
 
16) Ferenc-Tomiak Halina Jolanta, Mikler
   Jadwiga - sp. cyw.
Bytom
 17) Jucha AgataBytom
 18) Czajka-Krawiec Halina IrenaChorzów
 19) Klus Danuta JadwigaChorzów
 20) Bochenek-Bąk BarbaraChrzanów
 21) Kowalczyk-Dadak Katarzyna BarbaraChrzanów
 22) Grzybowski Adam PiotrCieszyn
 23) Klinik Halina KazimieraCieszyn
 24) Majewska Maria JolantaCieszyn
 25) Seidel JolantaCieszyn
 26) Machalica JózefCzechowice-Dziedzice
 27) Tokarzewska MariaCzechowice-Dziedzice
 28) Kępa Grażyna MałgorzataCzeladź
 29) Białas MariaCzęstochowa
 30) Chwastek IrenaCzęstochowa
 31) Jastrząb Krystyna MonikaCzęstochowa
 32) Królak Jolanta MariaCzęstochowa
 33) Kryńska Ewa MariaCzęstochowa
 34) Marciniak MariaCzęstochowa
 35) Materniak-Andrecka IwonaCzęstochowa
 36) Mońka Jolanta MariaCzęstochowa
 37) Orgańska TeresaCzęstochowa
 38) Szmukier Krystyna WeronikaCzęstochowa
 39) Winiarska Maria GrażynaCzęstochowa
 40) Biewald Katarzyna DorotaCzęstochowa
 41) Błońska-Nowak StanisławaDąbrowa Górnicza
 42) Duda JanDąbrowa Górnicza
 43) Semetycz-Trzeciak MartaDąbrowa Górnicza
 
44) Migielska-Ciołecka Anna Grażyna, Serafin
   Stanisław Michał, Serafin Agata - sp. cyw.
Gliwice
 45) Praszkiewicz Aniela WładysławaGliwice
 46) Walenta WojciechGliwice
 
47) Krzykała Irena Maria,
   Siemko Piotr Filip - sp. cyw.
Jastrzębie-Zdrój
 48) Gaweł Joanna ElżbietaJaworzno
 49) Piwko HalinaJaworzno
 50) Pyka Danuta MariaKalwaria Zebrzydowska
 51) Grajner Michał WincentyKatowice
 
52) Lesiak Aleksandra,
   Siwińska Ewa Krystyna - sp. cyw.
Katowice
 53) Michalewicz Wojciech LudomirKatowice
 54) Mikołajczyk Halina AureliaKatowice
 55) Pluta EwaKatowice
 56) Wojdyło Jacek StanisławKatowice
 57) Gąsiorowski JanuszKęty
 58) Wiktor StanisławKęty
 
59) Beza Iwona Maria, Miland Grażyna Maria
   - sp. cyw.
Kłobuck
 60) Osiecka Anna BarbaraLędziny
 61) Walotek KatarzynaLędziny
 62) Morawska GabrielaLibiąż
 63) Potejko IzabellaLibiąż
 64) Geilke Eugeniusz ZygmuntLubliniec
 65) Sygulska-Bańka KlaraLubliniec
 66) Gaczyńska Justyna KrystynaŁaziska Górne
 67) Migas Janina EmiliaMaków Podhalański
 68) Śleziak Wiesław AndrzejMilówka
 69) Kochan-Kopczyńska Maria GenowefaMikołów
 70) Piwowarski FerdynandMikołów
 71) Kurz KatarzynaMysłowice
 72) Palion Lesława, Palion Mariola - sp. cyw.Mysłowice
 73) Buła Grażyna UrszulaMyszków
 74) Gielniewska EugeniaMyszków
 75) Kasznia Jolanta EwaMyszków
 76) Szczepańczyk Marian StanisławMyszków
 77) Jończyk Tadeusz JózefOlesno
 
78) Madej Leokadia Brygida, Paprocki Antoni
   Ryszard - sp. cyw.
 
Olesno
 79) Chmielewska BożenaOlkusz
 80) Pieczyrak StanisławOlkusz
 
81) Baran Marta Antonina, Kamusińska Maria
   Joanna - sp. cyw.
Oświęcim
 82) Cedro Irena KatarzynaOświęcim
 83) Rembiesa JaninaOświęcim
 84) Nolewajka HenrykPiekary Śląskie
 85) Paszek MałgorzataPszczyna
 86) Mazur Dorota ZofiaRacibórz
 87) Niedziałkowska Ewa DorotaRacibórz
 88) Wielecki RomanRacibórz
 89) Himmel-Minkina EwaRuda Śląska
 90) Durzyńska-Piwońska JaninaRuda Śląska-Wirek
 
91) Fojcik Leszek Jan, Fojcik Grzegorz
   - sp. cyw.
Rybnik
 92) Gilner Krzysztof ZygfrydRybnik
 93) Grzybczyk Janusz WincentyRybnik
 94) Dąbrowska Maria IrenaSiemianowice Śląskie
 95) Mazoń Krzysztof JacekSiewierz
 96) Bochenek MariaSkoczów
 97) Bańdo JerzySosnowiec
 98) Derdas-Dziewit Małgorzata EwaSosnowiec
 99) Nowakowska JolantaSosnowiec
 100) Krzeszowiak AndrzejSucha Beskidzka
 101) Piwowarczyk ZofiaSucha Beskidzka
 102) Michałek-Kobielusz Anna JadwigaŚwiętochłowice
 
103) Gomolińska Katarzyna Maria,
    Kołodziej Gabriela - sp. cyw.
Tarnowskie Góry
 104) Marczyk HubertTarnowskie Góry
 105) Kaczmarzyk Zdzisław Edward Trzebinia
 106) Kuczera-Nowak Renata MariaTychy
 107) Skaba Beniamin FranciszekTychy
 108) Stępień-Jasińska KrystynaTychy
 
109) Darowski Jacek
    Janik Tomasz - sp. cyw.
Tychy
 110) Nogacka Ewa TeresaUstroń
 
111) Sopicki Jan Stanisław, Koźbiał Halina
    - sp. cyw.
Wadowice
 112) Zając Magdalena ZofiaWadowice
 113) Chudek ZenonWodzisław Śląski
 114) Machecki TeofilWodzisław Śląski
 115) Piechulek Urszula WeronikaWodzisław Śląski
 116) Słowik IzabelaWolbrom
 117) Brożewicz AntoniZabrze
 
118) Madej Krzysztof Cezary, Przyszlak Jadwiga
    Urszula - sp. cyw.
Zabrze
 119) Warzecha JoannaZabrze
 
120) Wróbel Grażyna,
    Letkiewicz Andrzej - sp. cyw.
Zabrze
 
121) Grzebieluch Bożena,
    Sewerzyńska Ewa - sp. cyw.
Zawiercie
 122) Kliszewska-Biały Krystyna BronisławaZawiercie
 
123) Pszonka Tomasz Józef,
    Sitko Zbigniew - sp. cyw.
Żory
 
124) Olejnik Renata, Pruszczyńska Małgorzata
    Helena - sp. cyw.
Żywiec
 125) Szymik Aleksandra TeresaŻywiec
 126) Śleziak RyszardŻywiec
 127) Drugacz AgataŻywiec
IV.Okręg Sądu Apelacyjnego w Krakowie
 1) Kozak MariaBochnia
 2) Siwek KrystynaBochnia
 3) Wojtkiewicz Wilhelm MarianBochnia
 
4) Kokoszka Józef, Michalec Elżbieta Danuta
  - sp. cyw.
Brzesko
 5) Najdała Zbigniew MarianBrzesko
 6) Kaleta Andrzej StanisławBusko-Zdrój
 7) Miziołek Barbara WładysławaBusko-Zdrój
 8) Putowski Janusz WaldemarChęciny
 9) Sawicka-Biernacka MariaChmielnik
 10) Januś AlicjaDąbrowa Tarnowska
 11) Sumara PiotrDąbrowa Tarnowska
 12) Kremska-Bialik JolantaDębica
 13) Królikowski WojciechDębica
 14) Majka Dorota EwaDębica
 15) Cicio Joanna MałgorzataDobczyce
 16) Górka Jarosław ArturDobczyce
 17) Tomasik Bogusława FranciszkaGorlice
 18) Szewczyk WiesławGrybów
 19) Dudek Katarzyna MariaJędrzejów
 20) Konieczyńska StanisławaJędrzejów
 21) Świder Janusz PiotrJędrzejów
 22) Łopata CzesławJordanów
 
23) Bidzińska Małgorzata,
   Bonczek Kamila - sp. cyw.
Kazimierza Wielka
 24) Arczyńska Maria AntoninaKielce
 
25) Banasik Stanisław,
   Cieślikiewicz Teresa Antonina - sp. cyw.
Kielce
 26) Błeszyńska Anna TeodoraKielce
 27) Chról KingaKielce
 28) Frelich JacekKielce
 29) Giedyk ElżbietaKielce
 30) Midak Beata HannaKielce
 31) Szostakiewicz PiotrKielce
 32) Tomala Violetta AnnaKielce
 33) Dumin EwaKońskie
 34) Salagierski Czesław WaldemarKońskie
 
35) Dębska-Walczak Małgorzata
   Walczak Wojciech - sp. cyw.
Kraków
 
36) Broszkiewicz Joanna,
   Dudkowska-Wawrzycka Elżbieta - sp. cyw.
Kraków
 
37) Buchaniec Anna,
   Marek Barbara Grażyna - sp. cyw.
Kraków
 38) Chlanda Magdalena EwaKraków
 
39) Cyz Iwona Anna,
   Iłowski Grzegorz Andrzej - sp. cyw.
Kraków
 
40) Ćmikiewicz Marta,
   Żochowska-Zalewska Ewa Izabela - sp. cyw.
Kraków
 41) Drozd EdwardKraków
 42) Gaweł Anna MariaKraków
 43) Gawin Witold JuliuszKraków
 
44) Greguła Joanna,
   Kot Tomasz Józef - sp. cyw.
Kraków
 
45) Holocher Ewa, Olsza Beata Helena
   - sp. cyw.
Kraków
 46) Knuplerz WładysławKraków
 47) Krzyworzeka Jerzy WładysławKraków
 48) Kwiecińska-Stybel MariaKraków
 49) Litwa Justyna ElżbietaKraków
 
50) Majerczyk Sylwia,
   Michalak Jerzy Stanisław - sp. cyw.
Kraków
 51) Markiewicz Grażyna MariaKraków
 52) Marszałek-Dziuban Aleksandra TeresaKraków
 53) Nowara-Bacz Halina MariaKraków
 
54) Pasternak Marta,
   Wygona Konrad - sp. cyw.
Kraków
 55) Wajda WaldemarKraków
 56) Stelmach ElżbietaKraków
 
57) Szybowska Danuta,
   Szybowski Wiesław, d'Obyrn Beata
   - sp. cyw.
Kraków
 58) Urbanik Andrzej JanuszKraków
 59) Aschenbrenner-Pieprzyca Anna GrażynaKraków
 60) Koćma BożenaKraków
 61) Faron PiotrKraków
 62) Zachwieja Józef JanKrościenko
 63) Celka IwonaKrynica
 64) Mataniak GrzegorzKrynica
 
65) Damulewicz Jan,
   Kapusta Witold - sp. cyw.
Krzeszowice
 66) Załuska MirosławaKrzeszowice
 67) Opoka JerzyLimanowa
 68) Rakoczy StanisławLimanowa
 69) Lewicki PiotrLiszki
 70) Janicka-Makuch KrystynaMiechów
 71) Szlachta Ewa AgataMiechów
 72) Szynalik CzesławMszana Dolna
 73) Roman Arkadiusz FranciszekMuszyna
 74) Polański AndrzejMyślenice
 75) Skiba SławomirMyślenice
 76) Kułakowski MaciejNiepołomice
 77) Mikułowska-Krupska AgnieszkaNiepołomice
 78) Celewicz JanNowy Sącz
 79) Ciągło StanisławNowy Sącz
 80) Krupa JadwigaNowy Sącz
 81) Smal-Kwiatek ElżbietaNowy Sącz
 82) Zygadło ElżbietaNowy Sącz
 83) Kubińska-Papież WładysławaNowy Targ
 84) Pierwoła AnnaNowy Targ
 85) Rusin GrażynaNowy Targ
 86) Szatko Barbara, Szatko Stanisław - sp. cyw.Nowy Targ
 87) Kamiński Leon BolesławOstrowiec Świętokrzyski
 88) Pyrżak Anna BarbaraOstrowiec Świętokrzyski
 89) Włodarczyk LidiaOstrowiec Świętokrzyski
 90) Krysiński Marek JanPińczów
 91) Dembowska Bogna MałgorzataProszowice
 92) Szot-Raźniak Małgorzata AnnaProszowice
 93) Nalepa StefanRabka
 94) Kot JanSkała
 
95) Krzaklewski Andrzej Józef,
   Karcz-Stankiewicz Agnieszka - sp. cyw.
Skawina
 96) Staszek-Zubrzycka Agnieszka MałgorzataSkarżysko-Kamienna
 97) Zarzycka Maria AnnaSkarżysko-Kamienna
 98) Bzdyl ZofiaSłomniki
 99) Jastrząb Henryka AnnaSłomniki
 100) Magdziarz Grażyna AnnaStarachowice
 101) Samela Jacek TomaszStarachowice
 102) Zaleski StanisławStarachowice
 103) Celewicz BartłomiejStary Sącz
 104) Kupiec AntoniSzczucin
 105) Wirska Julita ElżbietaŚwiątniki Górne
 106) Derlaga GrażynaTarnów
 
107) Głuszak Władysława Anna, Krzysztofowicz
    Antoni, Wachta Barbara Jolanta - sp. cyw.
Tarnów
 108) Hałasa AndrzejTarnów
 109) Jasiak Irena WiesławaTarnów
 110) Serwacka LidiaTarnów
 111) Studzińska Krystyna MariaTarnów
 112) Szarama Teresa AnnaTuchów
 113) Lelito Marta JuliaWieliczka
 114) Wójcik AnnaWieliczka
 115) Koblański JerzyWielka Wieś
 116) Domagalska Danuta ElżbietaWłoszczowa
 117) Szechtel JolantaZabierzów
 118) Ozga UrszulaZakopane
 119) Bukowska Lucyna BarbaraZakopane
 120) Pasierb JoannaZakopane
 121) Firek RomualdaZielonki
V.Okręg Sądu Apelacyjnego w Lublinie
 1) Radomska Joanna HelenaBełżyce
 2) Karasińska Jolanta HelenaBiała Podlaska
 3) Maksymiuk Dorota SławomiraBiała Podlaska
 4) Mironiuk-Kuta Elżbieta MariaBiała Podlaska
 5) Nowak Jerzy TomaszBiała Podlaska
 6) Świderski BogusławBiała Podlaska
 7) Bednarczyk EwaBiłgoraj
 8) Hussar BożenaBiłgoraj
 9) Krysiak ZygmuntBiłgoraj
 10) Kubicz Andrzej SławomirBychawa
 11) Przetocki Jacek AntoniChełm
 12) Słowikowska BeataChełm
 
13) Smulkowska Irena Janina, Wiechnik-Domańska
   Lidia Janina - sp. cyw.
Chełm
 14) Falczyńska ElżbietaDęb1in
 15) Kalbarczyk JózefGarwolin
 16) Krajewska Maria MałgorzataGarwolin
 17) Krajewski Jerzy WaldemarGarwolin
 18) Ścioch Adam PiotrGarwolin
 19) Ścioch Marzena TeresaGarwolin
 20) Góra Małgorzata BożenaHrubieszów
 21) Łaciński Jacek ZygmuntHrubieszów
 22) Mielniczuk StanisławHrubieszów
 23) Rarot JerzyKrasnystaw
 24) Dudek RyszardKrasnystaw
 25) Skubisz Maria DanutaKrasnystaw
 26) Andruszak JanKraśnik
 27) Dziadosz Lidia ElżbietaKraśnik
 28) Młynarski KrzysztofKraśnik
 
29) Frączkiewicz Paweł, Olszewski Leon
   Aleksander - sp. cyw.
Lubartów
 
30) Szerard-Mitura Iwona Stanisława, Woźniak
   Iwona Barbara - sp. cyw.
Lubartów
 31) Baran Ewa, Wach Iwona Teresa - sp. cyw.Lublin
 32) Bednara Antonina RenataLublin
 33) Buchlińska KrystynaLublin
 34) Dec Stefan PiotrLublin
 35) Deczkowska Alicja MonikaLublin
 36) Florkowski Janusz SylwesterLublin
 37) Greszta Renata MariaLublin
 38) Kotyłło Małgorzata MariaLublin
 39) Kowalski Andrzej LeszekLublin
 40) Miączewska BarbaraLublin
 41) Mierzwa Renata IzabelaLublin
 42) Miszczak-Pyziak Mario1aLublin
 43) Nizio BrygidaLublin
 44) Ocepa-Kisielewicz Anna MariaLublin
 45) Pluta JadwigaLublin
 46) Rymarz LeopoldLublin
 47) Rzączyński Jacek MarianLublin
 48) Twardowska Grażyna AnnaLublin
 49) Kołodziejczyk GrzegorzLublin
 50) Śladkowska-Szłapa AnnaLublin
 51) Lewicka GrażynaLublin
 52) Tymecki Bogusław ZygmuntŁęczna
 53) Mateusiak Jan StanisławŁuków
 
54) Nawrocka Małgorzata, Sajkiewicz Maria
   Małgorzata - sp. cyw.
Łuków
 55) Sajkiewicz AdamŁuków
 56) Twarowski Józef MieczysławŁosice
 57) Zajderowska-Chomiuk HalinaMiędzyrzec Podlaski
 58) Krawczak Alina EwaMińsk Mazowiecki
 59) Nowakowski Roman PawełMińsk Mazowiecki
 60) Paszkowska KatarzynaMińsk Mazowiecki
 61) Paszkowska-Pawelec Małgorzata MariaMińsk Mazowiecki
 62) Sidorowicz Cezary WaldemarMińsk Mazowiecki
 63) Gołofit ZbigniewOpole Lubelskie
 64) Wróblewska Małgorzata DanutaOpole Lubelskie
 65) Niepogodzińska-Piądło Beata MariaParczew
 66) Żołnierczuk-Madej HalinaPiaski
 67) Czaplińska-Rybaczek KrystynaPoniatowa
 68) Jaśkowski ZygmuntPuławy
 69) Karasińska Justyna StanisławaPuławy
 70) Majewska Jadwiga TeresaPuławy
 71) Nowacki MirosławPuławy
 72) Szymoniak Joanna KatarzynaPuławy
 73) Furman BogdaRadzyń Podlaski
 74) Mysłowski RyszardRadzyń Podlaski
 75) Cymbalski TadeuszRyki
 76) Gabryś Berenika JolantaRyki
 77) Gliszczyńska-Kudelska Maria JolantaSiedlce
 78) Maliszewska UrszulaSiedlce
 79) Mydlak StanisławSiedlce
 80) Romanowski JanSiedlce
 81) Sikorska Elżbieta KrystynaSiedlce
 
82) Szulepa Agnieszka Małgorzata, Troszkiewicz
   Małgorzata Teresa - sp. cyw.
Siedlce
 
83) Flaga Urszula Genowefa, Replin Anna
   Marianna - sp. cyw.
Sokołów Podlaski
 84) Pysiewicz MieczysławSzczebrzeszyn
 85) Soboń Barbara MagdalenaSzczebrzeszyn
 86) Chalewska-Ławnik Anna ElżbietaŚwidnik
 87) Wojtaszek MałgorzataŚwidnik
 88) Durlej Stefan WojciechTerespol
 89) Bielecka Adela MariaTomaszów Lubelski
 90) Ciupak Elżbieta DanutaTomaszów Lubelski
 91) Mazur JózefTomaszów Lubelski
 92) Sacewicz Wojciech RafałTomaszów Lubelski
 
93) Cejmer Iwona Barbara, Wojtyńska Maria
   - sp. cyw.
Węgrów
 94) Kowalczyk LeszekWęgrów
 95) Tereszczuk JacekWłodawa
 96) Nejman-Spyrczyńska Ewa MałgorzataWłodawa
 97) Iwanicka Elżbieta MariaZamość
 98) Karpowicz MagdalenaZamość
 99) Kosicka Kamilla MariaZamość
 100) Parizek Andrzej StefanZamość
 101) Pieczykolan Wiesława MariaZamość
 102) Skóra DorotaZamość
 103) Izdebska ZofiaŻelechów
VI.Okręg Sądu Apelacyjnego w Łodzi
 1) Bystrzycka Danuta LidiaBełchatów
 2) Galimska Anna MariaBełchatów
 3) Rychter Jolanta MonikaBełchatów
 4) Sitek JaninaBełchatów
 5) Wejder-Gałkowska WiesławaBełchatów
 6) Matczak Jarosław RomanBrzeziny
 7) Zduńczyk-Matczak Barbara WiesławaBrzeziny
 8) Lipiecki Lech ZbigniewJarocin
 9) Pietrzak Dariusz BolesławJarocin
 10) Winiarska-Bargieł BeataJarocin
 11) Bladowska-Duda EwaKalisz
 12) Karaszewska Alicja BronisławaKalisz
 13) Kasperuk Danuta MariaKalisz
 14) Kruszwicka Janina MariaKalisz
 15) Rodecki Dariusz TomaszKalisz
 16) Wojcieska Beata AgnieszkaKalisz
 
17) Kubera-Chowańska Maria, Olejarnik Barbara
   Elżbieta - sp. cyw.
Kępno
 18) Marcińczak-Bieleninik BogumiłaKrotoszyn
 19) Ratajczyk BogumiłaKrotoszyn
 20) Hajdukiewicz-Zybert Ewa AnnaŁask
 21) Płoszajska Mirosława JaninaŁask
 22) Wolska-Brodzińska Maria AnnaŁask
 23) Będkowska Beata MonikaŁowicz
 24) Maik Andrzej KarolŁowicz
 25) Majka KrystynaŁowicz
 26) Jagodziński AleksanderŁódź
 27) Jamińska-Ziomka Krystyna ZofiaŁódź
 28) Kapituła DanielŁódź
 29) Klepaczko Julita ElżbietaŁódź
 30) Kopczyńska AnnaŁódź
 31) Kozłowski Janusz DariuszŁódź
 32) Król MałgorzataŁódź
 33) Król ZofiaŁódź
 34) Kwaśniewski Zbigniew AndrzejŁódź
 35) Lipke JanuszŁódź
 36) Lipke Zbigniew JacekŁódź
 37) Lodzińska ElżbietaŁódź
 38) Mróz Wacław JacekŁódź
 39) Pawlak BarbaraŁódź
 40) Ramecka-Nastarowicz Katarzyna IrenaŁódź
 41) Rymdejko GrażynaŁódź
 42) Sińska Joanna JadwigaŁódź
 43) Siwińska Anna AleksandraŁódź
 44) Specht Gabriela HenrykaŁódź
 45) Stefańska Krystana WandaŁódź
 
46) Strzępek Artur Kazimierz, Szabelska Iwona
   - sp. cyw.
Łódź
 47) Szafruga Grzegorz BonifacyŁódź
 48) Szereda AndrzejŁódź
 49) Szmaciński MieczysławŁódź
 50) Badowska Małgorzata HannaŁódź
 51) Borten KatarzynaŁódź
 52) Czarnecki Piotr KrzysztofŁódź
 53) Dziubałtowska ElżbietaŁódź
 54) Gałązka-Mikina Bogna AleksandraŁódź
 55) Sztombka Aldona StanisławaŁódź
 56) Świeboda Ewa ŁucjaŁódź
 57) Tuchowski Jacek AndrzejŁódź
 58) Waśkiewicz Renata MariaOpoczno
 59) Dybalska TeresaOpoczno
 60) Piekarski AndrzejOpoczno
 61) Jackowska Maria TeresaOstrów Wielkopolski
 62) Królak JanOstrów Wielkopolski
 63) Misiak Anna KarolinaOstrów Wielkopolski
 64) Nowak MariaOstrzeszów
 65) Ziółkowski Andrzej PawełOstrzeszów
 66) Rudowicz Stanisław RomanOzorków
 67) Grudziecka MariaPabianice
 68) Kupis Dariusz AndrzejPabianice
 69) Olek Włodzimierz WojciechPabianice
 70) Szczęsna OlgaPabianice
 71) Kowalczyk Małgorzata JolantaPiotrków Trybunalski
 72) Błaszczyk Grzegorz StanisławPiotrków Trybunalski
 73) Serwatka MariolaPiotrków Trybunalski
 74) Teleman Jan LeszekPiotrków Trybunalski
 75) Szpunt Elżbieta IrenaPleszew
 76) Świec EugeniuszPleszew
 77) Paprocka Sabina TeresaPoddębice
 78) Wojciechowska-Kierepa RenataPoddębice
 79) Bednarek AnnaRadomsko
 80) Sandelewska Małgorzata AnnaRadomsko
 81) Wojtczak-Smyk Monika JolantaRadomsko
 82) Fijałkowska Marianna AnnaRawa Mazowiecka
 83) Rutkowski Wojciech TadeuszRawa Mazowiecka
 84) Sułkowska-Słomka IrenaRawa Mazowiecka
 85) Bartosiewicz Waldemar StanisławSieradz
 86) Choińska Beata KatarzynaSieradz
 87) Jankowska Hanna EwaSieradz
 88) Nawrocki Ignacy MarekSieradz
 89) Powalski Jarosław MarekSieradz
 90) Werwińska Elżbieta JaninaSkierniewice
 91) Wieprzkowicz ElżbietaSkierniewice
 92) Demczyszyn Jolanta TeresaSochaczew
 93) Grabarek WiesławSochaczew
 94) Lulko JolantaSyców
 95) Gemel MagdalenaTomaszów Mazowiecki
 96) Górecka Janina HelenaTomaszów Mazowiecki
 97) Gruszka AndrzejTuszyn
 98) Kamieniecka Dorota WandaWieluń
 99) Karasiak Iwona TeresaWieluń
 100) Mielczarek Dorota GrażynaWieluń
 101) Musiała AnnaWieluń
 102) Kijak Jolanta HelenaWieruszów
 103) Bińczycki Radosław JerzyZduńska Wola
 104) Kijanka Franciszek CzesławZduńska Wola
 105) Tęsiorowski StanisławZduńska Wola
 106) Jeziorska ZofiaZgierz
 107) Szymańska Grażyna JoannaZgierz
 108) Święcicki TadeuszZgierz
 109) Wrocławska Teresa GrażynaZgierz
 110) Bożykowska ElżbietaŻyrardów
 111) Bożykowski Adam RemigiuszŻyrardów
 112) Chmiel Aleksandra MariaŻyrardów
VII.Okręg Sądu Apelacyjnego w Poznaniu
 
1) Piechocki Piotr Wacław, Rzepa Krystyna
  Grażyna - sp. cyw.
Chodzież
 2) Józefczyk AdaChojna
 3) Niepewna Elżbieta UrszulaChoszczno
 4) Budzinowska-Stelmaszyk Jadwiga IrenaCzarnków
 5) Stroynowska DanutaDębno Lubuskie
 6) Górecka WiesławaDrezdenko
 7) Sypniewska AnnaGniezno
 8) Gruszka ElżbietaGniezno
 9) Bartkowiak DanutaGoleniów
 10) Kowalczyk MariannaGoleniów
 11) Bachalska Elżbieta MałgorzataGorzów Wielkopolski
 
12) Dedyk Jerzy Zbigniew, Gielec Jan Józef,
   Korolewicz Marzanna Maria, Kostulska
   Urszula Danuta, Radziejewska Romualda
   Józefa - sp. cyw.
Gorzów Wielkopolski
 13) Witkowska BeataGorzów Wielkopolski
 14) Andrzejewska-Czemplik LidiaGostyń
 15) Rote MałgorzataGostyń
 16) Weleda IreneuszGóra
 17) Paetz Tadeusz JanGrodzisk Wielkopolski
 18) Szabunia-Semczuk Irena JadwigaGryfice
 19) Zinkiewicz-Jarosińska LeokadiaGryfice
 20) Krzywda-Pogorzelski LechGryfino
 21) Guzdecka-Kaczmarek TeresaGubin
 22) Osadowski JanKamień Pomorski
 23) Sawicka Violetta EwaKłodawa
 24) Jędrychowska DorotaKoło
 25) Przybyłowicz Andrzej GrzegorzKoło
 26) Antoniak Helena KazimieraKonin
 27) Chojnacki Piotr AntoniKonin
 
28) Hauke Hanna,
   Szplet Stanisław - sp. cyw.
Konin
 29) Naskręcki Piotr PawełKonin
 30) Ziomek ZygmuntKonin
 31) Wolski NikodemKostrzyn n. Odrą
 32) Bortel GrzegorzKościan
 33) Jaśkowiak JoannaKórnik
 34) Wierzchałek MariolaKrosno Odrzańskie
 35) Bortel MariolaLeszno
 36) Kałużna Sabina AnnaLeszno
 37) Stawowy Ryszard WojciechLeszno
 38) Wachnik Grażyna KrystynaLubsko
 39) Fiksek EugeniuszŁobez
 40) Koszyca-Ratajczak Barbara MariaMiędzychód
 41) Kowalik MirosławaMiędzyrzecz
 42) Kacprzyk MarianMyślibórz
 43) Stawecka Maria ZofiaNowa Sól
 44) Szyszko AnnaNowa Sól
 45) Kamecka EugeniaNowogard
 46) Piechowiak RyszardNowy Tomyśl
 47) Kurzyca Teresa MariaOborniki Wielkopolskie
 48) Kufel ZygmuntPiła
 49) Sowiński RomanPiła
 50) Wadowska Elżbieta MariaPiła
 51) Kaczmarek Małgorzata RenataPobiedziska
 52) Graboń AnnaPolice
 53) Osiński Grzegorz JanPolice
 54) Bystrzycka Zofia HelenaPoznań
 
55) Celichowska Dorota Maria, Celichowski
   Maciej Maria - sp. cyw.
Poznań
 56) Cywińska Lechosława JuliaPoznań
 57) Danecka Maria BarbaraPoznań
 58) Dolata Violetta GrażynaPoznań
 59) Drożdż Eleonora DorotaPoznań
 60) Duczmal WitoldPoznań
 61) Gutowska Zofia KrystynaPoznań
 62) Illukiewicz Andrzej StanisławPoznań
 63) Iżykowski MichałPoznań
 64) Jabłoński JanuszPoznań
 65) Jasiewicz HannaPoznań
 66) Kłos PawełPoznań
 
67) Kolasa Marek Juliusz,
   Majchrzak Wioletta - sp. cyw.
Poznań
 68) Koralewska-Nowak Irena MariaPoznań
 69) Kosiba Adam WładysławPoznań
 
70) Kowandy Piotr Józef,
   Adamski Andrzej - sp. cyw.
Poznań
 71) Łużyńska-Sawarzyńska Magdalena AnnaPoznań
 72) Malicki Bogdan KazimierzPoznań
 73) Peretiatkowicz OlafPoznań
 
74) Radziuk Małgorzata Elżbieta, Tomaszkiewicz
   Zbigniew Henryk - sp. cyw.
Poznań
 75) Sołtysińska-Skonieczna AnnaPoznań
 76) Sterling Urszula HenrykaPoznań
 77) Szczepański JanuszPoznań
 78) Wilkoszarska EwaPoznań
 
79) Zielińska Elżbieta
   Antkowiak Irena - sp. cyw.
Poznań
 80) Zwierzyńska-Latawiec Barbara MariaPoznań
 81) Żmudziński Wolfgang JózefPoznań
 
82) Cendrowski Wojciech,
   Kaczorowski Jacek - sp. cyw.
Poznań
 83) Tokarski Sławomir TadeuszPyrzyce
 84) Mikołajczak BeataRawicz
 85) Olszewska Halina MariaRawicz
 86) Zandecka-Giejbo EwaSkwierzyna
 87) Dyja Eugeniusz MarianSłubice
 88) Comba TadeuszSłupca
 89) Jaskólska Lena MariaSłupca
 90) Pietrakowski LeszekStargard Szczeciński
 91) Udzik JolantaStargard Szczeciński
 92) Piekut Jan MarekStrzelce Krajeńskie
 93) Tracz Dariusz JanSulechów
 94) Lubaczewski WitoldSulęcin
 95) Czeski Zbigniew RomualdSwarzędz
 96) Dłużak KatarzynaŚrem
 97) Andruszewski Leszek JuliuszŚroda Wielkopolska
 98) Misiaczyk AlinaŚwiebodzin
 99) Kozarkiewicz-Siwoszek ElżbietaŚwinoujście
 100) Zapytowska-Pusłowska JaninaŚwinoujście
 101) Ludwiczak-Winter Ewa GrażynaSzamotuły
 102) Nicikowska-Piechocka BarbaraSzamotuły
 103) Plecha Bronisława KazimieraSzamotuły
 104) Daleszyńska ZofiaSzczecin
 105) Heliński Kazimierz LudwikSzczecin
 106) Kuniewicz Dobrosława AnnaSzczecin
 107) Marski Jerzy MichałSzczecin
 108) Mikołajczyk Marzena WioletaSzczecin
 
109) Milczanowska Sławomira Stanisława,
    Milczanowski Andrzej - sp. cyw.
Szczecin
 110) Najmrodzka-Młodojewska Izabela BeataSzczecin
 111) Poćwiardowska HannaSzczecin
 112) Posyniak HelenaSzczecin
 113) Sobecka Barbara ZofiaSzczecin
 114) Sobolewska JoannaSzczecin
 115) Stroynowska-Stypuła Maria AmeliaSzczecin
 116) Włodarczyk-Wardacka Wiesława AlinaSzczecin
 117) Wójtowicz Dariusz GrzegorzSzczecin
 118) Zarecka JolantaSzczecin
 119) Koczocik RyszardSzprotawa
 120) Michalski Grzegorz JanuszTrzcianka
 121) Służewski Jacek JanTrzebiatów
 
122) Fret Maciej,
    Sroczyńska Wiesława - sp. cyw.
Turek
 123) Kasprzak BernardWałcz
 124) Sikorski MieczysławWałcz
 125) Sokołowska Katarzyna JolantaWągrowiec
 126) Wiśniewska Krystyna MariaWągrowiec
 127) Jaśkiewicz Scholastyka TeresaWolsztyn
 128) Baranowska Irena MariaWrześnia
 129) Karciarz KazimierzWrześnia
 130) Cejba Renata MariaWschowa
 131) Kowalczyk IrenaWyrzysk
 
132) Hańska Katarzyna Anna, Kaczanowska
    Katarzyna - sp. cyw.
Zielona Góra
 133) Miśkiewicz Adriana MariaZielona Góra
 134) Romanowska Aleksandra BarbaraZielona Góra
 135) Śmiałek RomanZielona Góra
 136) Żukowska Julita MonikaZielona Góra
 137) Sobczyk-Nowak AnnaZłotów
 138) Gondek JanuszŻagań
 
139) Matyja Mirosław, Matyja Małgorzata
    Aldona - sp. cyw.
Żary
VIII.Okręg Sądu Apelacyjnego w Rzeszowie
 1) Karaś RomanBrzozów
 2) Rakszawska MariannaBrzozów
 3) Ulanowski WaldemarBrzozów
 4) Milanowska MonikaDynów
 5) Burda Teresa EwaJanów Lubelski
 6) Mazur Longin TomaszJanów Lubelski
 7) Goraj ElżbietaJarosław
 8) Lechowicz Ewa PaulinaJarosław
 9) Stybel Bogusław JanJarosław
 10) Kostka KrystynaJarosław
 11) Gawłowski Henryk GrzegorzJasło
 12) Kula Elżbieta MariaJasło
 13) Pankowicz-Lisowska Wanda MagdalenaJasło
 14) Uliasz Agata MariaJasło
 15) Bałda Janina ZofiaKolbuszowa
 16) Zalewska-Watras Barbara MariaKolbuszowa
 17) Marszałek EwaKolbuszowa
 18) Marek JanKrosno
 19) Roman Lilianna EwaKrosno
 20) Toczyńska-Hędrzak Bożena AugustynaKrosno
 21) Twardak-Lubaś IrenaKrosno
 22) Uliasz JolantaKrosno
 23) Urbańska Krystyna UrszulaKrosno
 24) Matuła Maria WandaLesko
 25) Heleniak Anna MariaLeżajsk
 26) Margas Mieczysław BogusławLeżajsk
 27) Meder ŁucjaLubaczów
 28) Nepelski WiesławLubaczów
 29) Kopeć Krzysztof MarekŁańcut
 30) Świąder Małgorzata BogumiłaŁańcut
 31) Kranc-Filipecka Elżbieta MariaMielec
 32) Michalczyk-Łuczak BernadettaMielec
 33) Pezda Monika AnnaMielec
 34) Błądek LidiaNisko
 35) Szewczyk RyszardNisko
 36) Wiącek Józef MikołajNisko
 37) Borowiec EwaOpatów
 38) Galara SewerynOpatów
 39) Dulęba MałgorzataPołaniec
 40) Obler Jerzy JózefPrzemyśl
 41) Makar LidiaPrzemyśl
 42) Radyk Stanisław RyszardPrzemyśl
 43) Sielska BogumiłaPrzemyśl
 44) Białachowski PawełPrzemyśl
 
45) Bender Bożena, Gąsior Elżbieta Jadwiga
   - sp. cyw.
Przeworsk
 46) Rogoziewicz ArturRopczyce
 47) Bukała BożenaRopczyce
 48) Matlęga MałgorzataRzeszów
 49) Grotowska DanutaRzeszów
 50) Kuś Leon IgnacyRzeszów
 
51) Mąkosz Alicja Urszula, Mossoń Anna
   - sp. cyw.
Rzeszów
 52) Mitelsztat Robert LesławRzeszów
 53) Panek-Wiśniowska Teresa MariaRzeszów
 54) Petrus RomualdaRzeszów
 55) Posłuszny Janusz AdamRzeszów
 56) Rojowski Bohdan EdwardRzeszów
 57) Szara Małgorzata MariaRzeszów
 58) Sochacka Ewa ElżbietaSandomierz
 59) Stec Marek ZbigniewSandomierz
 60) Drozd Stanisław, Kosina Ewa - sp. cyw.Sanok
 61) Górska-Galewicz Lidia ŁucjaSanok
 62) Pondo HalinaSędziszów Małopolski
 63) Kostka KrystynaSieniawa
 64) Borzęcki TomaszStalowa Wola
 65) Krępa GrażynaStalowa Wola
 66) Uba Andrzej PiotrStalowa Wola
 67) Widanka Agata BarbaraStaszów
 68) Kąkol IrenaStrzyżów
 69) Salwa HenrykStrzyżów
 70) Chojnacka Halina JaninaTarnobrzeg
 71) Sokół Anna MałgorzataTarnobrzeg
 72) Wisz KrystynaTarnobrzeg
 73) Adamska Liliana MariaUstrzyki Dolne
IX.Okręg Sądu Apelacyjnego w Warszawie
 1) Brewka ElżbietaBarczewo
 2) Krawczyk KrystynaBartoszyce
 3) Leszkiewicz HalinaBartoszyce
 4) Krzyżańska-Łyś Maria MagdalenaBiałobrzegi
 5) Makijewski JarosławBłonie
 
6) Wojtuń Mirosława Elwira, Zduniak Roman
  - sp. cyw.
Biskupiec
 
7) Barwińska Barbara, Piątkowski Andrzej
  Krzysztof - sp. cyw.
Ciechanów
 8) Nasierowska Renata UrszulaCiechanów
 9) Pałaszewski Bohdan WilhelmCiechanów
 10) Duda Ryszard WiesławDziałdowo
 11) Zielińska CecyliaDziałdowo
 12) Danielewicz BarbaraGostynin
 
13) Janowska-Maksimowicz Ewa Małgorzata,
   Margol Dorota Ewa - sp. cyw.
Gostynin
 14) Guzik LeszekGóra Kalwaria
 15) Bluszcz JarosławGrodzisk Mazowiecki
 
16) Młynarska Maria Ewa,
   Kuczyński Piotr - sp. cyw.
Grodzisk Mazowiecki
 17) Frelek Sławomir AndrzejGrójec
 18) Gryn-Hamera AnnaGrójec
 
19) Godlewska-Drewniak Marzenna Ewa,
   Machaszewska Joanna Maria - sp. cyw.
Iława
 20) Skrzeczkowska KatarzynaIława
 21) Pastuszkiewicz-Nobis Bożena JadwigaIłża
 22) Adamus Waldemar MarianJózefów
 
23) Duczma1ewska Beata Tamara, Jańczyk
   Elżbieta - sp. cyw.
Kętrzyn
 24) Kamińska Regina HalinaKętrzyn
 25) Czyżewski TomaszKonstancin-Jeziorna
 26) Kudła JarosławKozienice
 27) Wiśniewski Jeremi AndrzejKozienice
 
28) Ambroziak Danuta Maria, Trzeciecka Dorota
   Stefania - sp. cyw.
Kutno
 29) Kalusiński StanisławKutno
 30) Macher UrszulaKutno
 
31) Klejment Zbigniew Tadeusz,
   Kmiecik Mariusz Jerzy - sp. cyw.
Legionowo
 32) Ruszkowski KrzysztofLegionowo
 33) Giżyńska Daniela BeataLidzbark Warmiński
 34) Konopka Elżbieta EwaLipsko
 35) Pacholska KrystynaŁęczyca
 36) Wojciechowska Ewa MałgorzataŁęczyca
 
37) Marzinek Gabriela,
   Talacha Irmina Katarzyna - sp. cyw.
Łomianki
 38) Śmietanka Magdalena JaninaMagdalenka
 39) Bukowski ZbigniewMaków Mazowiecki
 40) Cylińska Grażyna EwaMława
 41) Tuszyńska Teresa HalinaMława
 42) Zając JacekMorąg
 43) Gąsiewska WiolettaMorąg
 
44) Sosnowska Jadwiga, Sosnowski Tomasz
   Marek - sp. cyw.
Mrągowo
 45) Raduszewska Danuta WiesławaNidzica
 46) Lewicki Jarosław ZbigniewNowy Dwór Mazowiecki
 47) Szydluk Magdalena MariaNowy Dwór Mazowiecki
 48) Stefańczyk Józef AlojzyNowe Miasto n. Pilicą
 49) Gawlicka Alina CzesławaOlsztyn
 50) Krzysztoń JolantaOlsztyn
 51) Malak EwaOlsztyn
 52) Milewska Halina IrenaOlsztyn
 53) Piotrowski Bolesław PiotrOlsztyn
 54) Roszko Beata KatarzynaOlsztyn
 55) Smólska Maria ZofiaOlsztyn
 56) Ślusarczyk IrenaOlsztyn
 57) Urniaż Anna MariaOlsztyn
 58) Zając AnnaOlsztyn
 59) Brzoskowska JoannaOlsztyn
 60) Parcheniak MałgorzataOlsztyn
 61) Ziółkowska Teresa GrażynaOlsztynek
 62) Chojnowska EwaOstrołęka
 63) Prytulak IrenaOstrołęka
 64) Szymańska-Pałka BarbaraOstrołęka
 65) Malarska Maria KrystynaOstróda
 66) Sanecka Alina MariaOstróda
 67) Osiadacz Jacek MichałOstrów Mazowiecka
 68) Rzodkiewicz-Książek Aldona MariaOstrów Mazowiecka
 69) Tarnas DorotaOstrów Mazowiecka
 70) Cegielska MariaOtwock
 71) Makulec Halina BożenaOtwock
 72) Waciak Maciej TadeuszOtwock
 73) Wójcik Barbara BernadettaOtwock
 
74) Fortuński Wojciech Stanisław,
   Pluta Jarosław - sp. cyw.
Piaseczno
 75) Łukasik MariaPiaseczno
 76) Zdziebłowska-Gidian BeataPiastów
 77) Wikłacz Anna TeresaPionki
 78) Bałdowska ZofiaPłock
 
79) Banucha Hanna, Macuga Barbara Alicja
   - sp. cyw.
Płock
 80) Krysiuk WiesławaPłock
 81) Świecka Maria BognaPłock
 82) Kilińska-Palmowska Krystyna AnnaPłońsk
 
83) Popłonkowski Zbigniew, Zarecki Jacek
   - sp. cyw.
Płońsk
 84) Janik Artur JózefPruszków
 85) Szewczyk Małgorzata ElżbietaPruszków
 86) Żuczek HenrykPruszków
 87) Gałązka Zygmunt RyszardPrzasnysz
 88) Kołodziejska Arleta ZofiaPrzasnysz
 89) Szmyd Jan WawrzyniecPrzysucha
 90) Kędzierska DanielaPułtusk
 91) Koniecek Jolanta EwaPułtusk
 92) Cywińska Maria MałgorzataRadom
 93) Dutkowska Urszula ElżbietaRadom
 
94) Dziwańska Anna Małgorzata,
   Jabłoński Zenon Antoni,
   Kultys Anna Klara - sp. cyw.
Radom
 
95) Jaśkiewicz Zofia Alina,
   Stolarek Agnieszka Wiesława - sp. cyw.
Radom
 96) Małek KarolRadom
 97) Towarek ElżbietaRadom
 
98) Wajs Wanda,
   Wolbergier Sławomir Marek - sp. cyw.
Radom
 99) Wiącek Zofia MariannaRadom
 100) Rowicki MarekRadzymin
 101) Domżał Ryszard JanRaszyn
 102) Cybulska Janina AnnaSierpc
 103) Kuskowski KrzysztofSierpc
 104) Wrzosek Piotr GrzegorzSulejówek
 
105) Micińska Janina, Naumowicz Zofia Weronika
    - sp. cyw.
Szczytno
 106) Pietras Alicja MałgorzataSzydłowiec
 107) Arendt Ewa MariaWarszawa
 108) Banaś-Łoskiewicz Halina GrażynaWarszawa
 
109) Barej Jolanta,
    Barej-Magiera Elżbieta - sp. cyw.
Warszawa
 
110) Bartnicki Marek, Strojny Sławomir
    Tadeusz, Proniewicz Magdalena Iwona -
    sp. cyw.
Warszawa
 111) Bartosiewicz-Wlazło MałgorzataWarszawa
 112) Bąbka BarbaraWarszawa
 
113) Błaszczak Paweł, Wróblewska Barbara
    - sp. cyw.
Warszawa
 114) Bogusławska Iwona BarbaraWarszawa
 
115) Bołdok Maria Barbara, Bołdok Wiktor,
    Mroczkowska-Gołowicz Agnieszka,
    Nalewajek Jacek Andrzej - sp. cyw.
Warszawa
 116) Brudnicka ElżbietaWarszawa
 117) Bryl Barbara WandaWarszawa
 
118) Brylewska-Iwańczyk Małgorzata Katarzyna,
    Rymkiewicz Dorota Monika - sp. cyw.
Warszawa
 119) Brzozowska Anna ZofiaWarszawa
 120) Bujalska JolantaWarszawa
 121) Chełstowska Anna EwaWarszawa
 122) Choromańska Renata TeresaWarszawa
 123) Cubała Wieńczysława KazimieraWarszawa
 124) Cupriak Paweł ZbigniewWarszawa
 
125) Cygan Tomasz Robert,
    Zabielski Leszek Roman
    Mroczek Ewa Bożena - sp. cyw.
Warszawa
 126) Czamarska Liliana AldonaWarszawa
 127) Czarnecki JarosławWarszawa
 
128) Dańko-Roesler Anna Ewa,
    Żurakowska Tamara Joanna - sp. cyw.
Warszawa
 129) Dreger Izabella AlinaWarszawa
 
130) Filochowska Władysława,
    Wrzochalska-Zaręba Joanna - sp. cyw.
Warszawa
 131) Gieryszewska-Sobolak JoannaWarszawa
 
132) Giler Robert,
    Osiecka-Soroko Wanda Renata - sp. cyw.
Warszawa
 
133) Gładkowski Waldemar Daniel,
    Ogrodzińska-Zalewska Maria Lucyna -
    sp. cyw.
Warszawa
 134) Godlewska Barbara MariaWarszawa
 135) Grelus Mariusz TomWarszawa
 136) Gromek MałgorzataWarszawa
 137) Halicka Janina KrystynaWarszawa
 138) Horban JerzyWarszawa
 
139) Jabłońska Anna,
    Jabłoński Dariusz Adam - sp. cyw.
Warszawa
 140) Janeczko TeresaWarszawa
 141) Janowska Maria AlicjaWarszawa
 142) Janus Piotr AntoniWarszawa
 143) Jarmużewska Elżbieta BarbaraWarszawa
 144) Jarzyło Włodzimierz StanisławWarszawa
 145) Jaworska Jolanta AnnaWarszawa
 
146) Jaworska-Werniewicz Marlena,
    Szaniawski Zbigniew - sp. cyw.
Warszawa
 147) Kacprzak-Zakrzewska HannaWarszawa
 148) Kaczyński PawełWarszawa
 
149) Kędzierska Monika, Łabor-Soroka Maria,
    Soroka Piotr Maciej - sp. cyw.
Warszawa
 150) Kołcun CzesławaWarszawa
 151) Kosim-Kruszewska Danuta NataliaWarszawa
 
152) Kotuniak Anna,
    Przybylska Matylda - sp. cyw.
Warszawa
 153) Koziorowska Elżbieta MariaWarszawa
 154) Kramarz Dariusz AdamWarszawa
 155) Krukowicz Barbara ElżbietaWarszawa
 156) Kruszewski Krzysztof JacekWarszawa
 157) Krysik Zofia KrystynaWarszawa
 158) Kuligowska Lilia BarbaraWarszawa
 159) Kupis MirosławWarszawa
 160) Lechowicz Joanna MonikaWarszawa
 
161) Leśniewski Waldemar,
    Prus Hanna - sp. cyw.
Warszawa
 162) Łaski KrzysztofWarszawa
 163) Maciejko Piotr WojciechWarszawa
 164) Majchrzak MarekWarszawa
 165) Majorowicz Irena BarbaraWarszawa
 166) Marmaj ZenonWarszawa
 167) Marszałek Anna MariaWarszawa
 
168) Micorek Andrzej Krzysztof,
    Dor Robert Paweł - sp. cyw.
Warszawa
 169) Miklas Izabela MartaWarszawa
 170) Morelowska-Mamińska MałgorzataWarszawa
 
171) Okołotowicz Iwona, Podgórski Edward
    - sp. cyw.
Warszawa
 172) Piotrowska Elżbieta MariaWarszawa
 173) Przybyła AndrzejWarszawa
 174) Radlińska Marzena ElżbietaWarszawa
 175) Rek KrystynaWarszawa
 176) Rudnicki Janusz MarekWarszawa
 177) Sieniawska Anna MariaWarszawa
 178) Skoczyńska-Soroko Barbara StanisławaWarszawa
 179) Socha Grażyna BeataWarszawa
 180) Stachyra Mirosława GrażynaWarszawa
 181) Starosta TeresaWarszawa
 182) Statkiewicz Halina DanutaWarszawa
 183) Stybel Agnieszka TeresaWarszawa
 184) Szachułowicz-Deszczyńska Katarzyna MariaWarszawa
 185) Walkowski Michał RyszardWarszawa
 186) Wierzchucki DariuszWarszawa
 187) Witkun Janusz AndrzejWarszawa
 l88) Wojnowski Bogusław RyszardWarszawa
 189) Wyrzykowska Marzenna RóżaWarszawa
 190) Zacharzewska Jadwiga JolantaWarszawa
 191) Łukaszewicz BarbaraWarszawa
 192) Lumperta Waldemar JanWarszawa
 193) Wolska Anna MariaWarszawa
 194) Rzeźna-Barylska ElżbietaWarszawa
 195) Major ElżbietaWołomin
 196) Nowicka Małgorzata JoannaWołomin
 197) Abramczyk Tomasz WojciechWyszków
 198) Liwska LidiaWyszków
 
199) Rogóyski Bronisław Marian,
    Dąbrowska Bożena - sp. cyw.
Wyszków
 200) Żabicki ZbigniewZwoleń
 201) Popiłko AndrzejŻuromin
X.Okręg Sądu Apelacyjnego we Wrocławiu
 1) Drozd Joanna DanutaBogatynia
 2) Brzostowska Iwona ZofiaBolesławiec
 3) Mincel GrzegorzBolesławiec
 4) Ralko-Czuryszkiewicz JolantaBolesławiec
 5) Klukacz Danuta KrystynaBrzeg
 6) Winiarska Barbara EwaBrzeg
 7) Barycka LidiaDzierżoniów
 
8) Gajek Wioletta Urszula, Rudzka-Jasińska
  Barbara Małgorzata - sp. cyw.
Dzierżoniów
 9) Dąbrowa Krystyna ZofiaGłogów
 10) Rajewicz AnnaGłogów
 11) Marmaj JanuszGłubczyce
 12) Zagórski Stanisław FranciszekGrodków
 13) Kasińska AlicjaJawor
 14) Dworak Maria BogusławaJelenia Góra
 15) Grodzińska Hanna LidiaJelenia Góra
 16) Janas BożenaJelenia Góra
 17) Surma EwaJelenia Góra
 18) Turant JuliuszJelenia Góra
 19) Wielento Anna ElżbietaJelenia Góra
 20) Kopia-Kawka Beata DanielaKamienna Góra
 21) Natkaniec DanutaKędzierzyn-Koźle
 
22) Miszkiewicz-Kula Agata Aurelia, Paprocka
   Marzanna Anna - sp. cyw.
Kędzierzyn-Koźle
 23) Sachta-Grosz IrenaKluczbork
 24) Sztyk RomualdKluczbork
 25) Kucharski Tadeusz StanisławKłodzko
 26) Makarska Urszula AnnaKłodzko
 27) Bartoszewicz IrenaKrapkowice
 28) Tylka IwonaKrapkowice
 29) Głowska Renata WandaLegnica
 30) Kędzierski Mariusz BrunonLegnica
 
31) Rączkowska-Martyn Elżbieta Alicja,
   Rączkowska Anna - sp. cyw.
Legnica
 32) Wołyniec Teresa ElżbietaLegnica
 33) Danel DorotaLubań
 34) Półtorak BolesławLubań
 35) Niespodziewany Małgorzata ZdzisławaLubin
 36) Stępniak Halina BarbaraLubin
 37) Danel RyszardLwówek Śląski
 38) Nazarkiewicz JolantaLwówek Śląski
 39) Wąsik BarbaraMilicz
 40) Łuczków Gabriela MariaNamysłów
 41) Muc Lesław JerzyNamysłów
 42) Palej RenataNiemodlin
 43) Włodek StanisławaNowa Ruda
 44) Klauzińska Jolanta TeodozjaNysa
 45) Pasierb-Rosińska WandaNysa
 46) Przystup Hanna MagdalenaNysa
 47) Łoboda Agnieszka DorotaOleśnica
 48) Sarecka Anna RomanaOleśnica
 49) Kiełbowicz BarbaraOława
 50) Obrocki Władysław AndrzejOława
 51) Konopnicka-Pęk MałgorzataOpole
 52) Kuzebska DorotaOpole
 53) Lewek-Porzycka Lucyna MariaOpole
 54) Myga Waldemar WładysławOpole
 55) Niedużak Anna MariaOpole
 56) Stasz PiotrOpole
 57) Świętek Ewa JadwigaOpole
 58) Woźniak Zdzisław WacławOpole
 59) Marciniak-Morgut GrażynaPolkowice
 60) Kwiatosz IrenaPrudnik
 61) Ligęza Danuta AnnaPrudnik
 
62) Borzemski Lech, Paluszek Małgorzata
   Bronisława - sp. cyw.
Strzelin
 
63) Przybyłek Aneta Maria, Zabielska Barbara
   Elżbieta - sp. cyw.
Strzelce Opolskie
 64) Baranowska-Seweryn BeataŚroda Śląska
 65) Cichowicz Ewa IrenaŚroda Śląska
 66) Duduś WładysławŚwidnica
 
67) Pisarska Krystyna Maria, Wójcikiewicz
   Winicjusz - sp. cyw.
Świdnica
 68) Malec AleksandraTrzebnica
 69) Tarkowski Jan AndrzejTrzebnica
 70) Demska-Gnat MariaWałbrzych
 
71) Sobczak Janusz Lech, Szerer Anna Dorota
   - sp. cyw.
Wałbrzych
 72) Warzyńska Bożena AgataWałbrzych
 73) Grodzicki TadeuszWołów
 
74) Borzemski Andrzej, Borzemski Romuald,
   Szymczyk-Grabińska Helena Bogusława
   - sp. cyw.
Wrocław
 75) Czyniewska Adamiła MariaWrocław
 76) Dawidowicz Waldemar StanisławWrocław
 77) Gomułkiewicz MariaWrocław
 78) Janicka JagodaWrocław
 79) Jarząbek JaninaWrocław
 80) Kamiński Wojciech JacekWrocław
 81) Kołodziej Barbara KatarzynaWrocław
 82) Korta Barbara MariannaWrocław
 83) Ołpińska Jolanta MariaWrocław
 84) Orlewski LesławWrocław
 85) Pauter Czesław KazimierzWrocław
 86) Prus DanutaWrocław
 87) Radojewska ElżbietaWrocław
 88) Rózga Stanisława KazimieraWrocław
 89) Sobków-Kucmin IrenaWrocław
 90) Sokołowska JadwigaWrocław
 91) Sterc CecyliaWrocław
 92) Wieczorek Barbara WiesławaWrocław
 93) Zaporowska Janina JarmiłaWrocław
 94) Bańkosz-Rućkowska MałgorzataWrocław
 95) Grzela Joanna MariaZąbkowice Śląskie
 96) Stączek Jan MarekZąbkowice Śląskie
 
97) Grzelak Bogdan Paweł, Marciniak Małgorzata
   Anna - sp. cyw.
Zgorzelec
 98) Turkiewicz Grażyna StanisławaZgorzelec
 99) Tarnogórska Elżbieta ZofiaZłotoryja
Vademecum Głównego Księgowego – dostęp ON–LINE + CD
VGK to informacje z zakresu: prawa podatkowego, rachunkowości, ubezpieczeń społecznych, prawa pracy, prawa Unii Europejskiej.