Zarabiaj z nami | Logowanie | Newsletter | Forum | Blogi | Konkurs


Księgarnia





Słownik

Wpisz szukane słowo

Zasoby pieniądza:


Jest to suma wszystkich zidentyfikowanych for...

zobacz pozostałe hasła...

Akty prawne: Dziennik Ustaw, Monitor Polski

Znajdź akty prawne potrzebne i niezbędne w prowadzeniu biznesu lub w codziennej pracy. Dziennik Ustaw oraz Monitor Polski prezentowany jest bez nanoszenia zmian wprowadzanych po ich publikacji.

Zobacz także:
Oblicz rzeczywiste oprocentowanie kredytu, Wzory dokumentów i formularzy, Fundusze UE dla Twojej firmy, Kalkulator płacowy


OBWIESZCZENIE
MINISTRA SPRAWIEDLIWOŚCI

z dnia 8 lutego 1995 r.

w sprawie ogłoszenia wykazu zarejestrowanych kancelarii notarialnych.

(M.P. z dnia 2 marca 1995 r.)


1. Na podstawie art. 9 § 2 ustawy z dnia 14 lutego 1991 r. - Prawo o notariacie (Dz. U. Nr 22, poz. 91) ogłasza się wykaz zarejestrowanych kancelarii notarialnych. Wykaz stanowi załącznik do niniejszego obwieszczenia.
2. Wykaz obejmuje kancelarie notarialne zarejestrowane według stanu na dzień 1 stycznia 1995 r.
3. Traci moc obwieszczenie Ministra Sprawiedliwości z dnia 11 lutego 1994 r. w sprawie ogłoszenia wykazu zarejestrowanych kancelarii notarialnych (Monitor Polski Nr 15, poz. 111).

Załącznik

WYKAZ ZAREJESTROWANYCH KANCELARII NOTARIALNYCH
(według stanu na dzień 1 stycznia 1995 r.)
 
 
Lp.
 
Województwo
Siedziba kancelarii notarialnej
 
Nazwisko i imię notariusza
12 3 4
1warszawskieWarszawa 1 Arendt Ewa
   Warszawa 2 Banaś-Łosiewicz Halina
   Warszawa 3 Barej Jolanta
   Warszawa 4 Bartnicki Marek
   Warszawa 5 Bartosiewicz-Wlazło Małgorzata
   Warszawa 6 Bąbka Barbara
   Warszawa 7 Błaszczak Paweł
   Warszawa 8 Bołdok Maria, Bołdok Wiktor, Nalewajek Jacek - sp. cyw.
   Warszawa 9 Brudnicka Elżbieta
  Warszawa10 Bryl Barbara
   Warszawa 11 Brylewska-Iwańczyk Małgorzata, Rynkiewicz Dorota - sp. cyw.
   Warszawa 12 Chełstowska Anna, Kaczyński Paweł - sp. cyw.
  Warszawa13 Cubała Wieńczysława
   Warszawa 14 Czamarska Aldona
   Warszawa 15 Czarnecki Jarosław
   Warszawa 16 Dor Robert, Micorek Andrzej - sp. cyw.
  Warszawa17 Dreger Izabella
   Warszawa 18 Filochowska Władysława, Wrzochalska-Zaręba Joanna - sp. cyw.
   Warszawa 19 Gieryszewska-Sobolak Joanna
   Warszawa 20 Grabowski Kazimierz
   Warszawa 21 Grelus Mariusz
   Warszawa 22 Halicka Janina
   Warszawa 23 Horban Jerzy
   Warszawa 24 Jabłońska Anna, Jabłoński Dariusz - sp. cyw.
   Warszawa 25 Janeczko Teresa
  Warszawa26 Janowska Maria Alicja
   Warszawa 27 Jarmużewska Elżbieta
   Warszawa 28 Jarzyło Włodzimierz
   Warszawa 29 Jaworska Jolanta
   Warszawa 30 Kacprzak-Zakrzewska Hanna
   Warszawa 31 Kołcun Czesława
   Warszawa 32 Kosim-Kruszewska Danuta
   Warszawa 33 Kotuniak Anna, Przybylska Matylda - sp. cyw.
   Warszawa 34 Koziorowska Elżbieta
   Warszawa 35 Kramarz Dariusz
   Warszawa 36 Krukowicz Barbara
  Warszawa37 Kruszewski Krzysztof
   Warszawa 38 Krysik Zofia
   Warszawa 39 Kupis Mirosław
  Warszawa40 Lechowicz Joanna
   Warszawa 41 Leśniewski Waldemar
   Warszawa 42 Maciejko Piotr
   Warszawa 43 Majchrzak Marek
   Warszawa 44 Marmaj Zenon
   Warszawa 45 Marszałek Anna
  Warszawa46 Miklas Izabela
  Warszawa47 Morelowska-Mamińska Małgorzata
   Warszawa 48 Ogrodzińska-Zalewska Maria
   Warszawa 49 Osiecka-Soroko Wanda
   Warszawa 50 Ortonowski Józef
   Warszawa 51 Piotrowska Elżbieta
   Warszawa 52 Podgórski Edward
   Warszawa 53 Przybyła Andrzej
   Warszawa 54 Radlińska Marzena
   Warszawa 55 Rek Krystyna
   Warszawa 56 Rudnicki Janusz
   Warszawa 57 Sieniawska Anna
   Warszawa 58 Soroka Piotr, Łabor-Soroka Maria - sp. cyw.
   Warszawa 59 Stachyra Mirosława
   Warszawa 60 Statkiewicz Halina
   Warszawa 61 Stybel Agnieszka
   Warszawa 62 Szachułowicz-Barańska Katarzyna
   Warszawa 63 Walkowski Michał
  Warszawa64 Witkun Janusz
  Warszawa65 Wierzchucki Dariusz
   Warszawa 66 Wojnowski Bogusław
   Warszawa 67 Zabielski Leszek
   Warszawa 68 Zacharzewska Jadwiga
  BłonieMakijewski Jarosław
  Grodzisk Mazowiecki1 Bluszcz Jarosław
   Grodzisk Mazowiecki 2 Łaski Krzysztof
   Grodzisk Mazowiecki 3 Młynarska Maria
   Józefów Adamus Waldemar
   Legionowo Klejment Zbigniew
   Magdalenka gm. LesznowolaŚmietanka Magdalena
   Nowy Dwór Maz. 1 Krawczyk Teresa
   Nowy Dwór Maz. 2 Lewicki Jarosław
   Nowy Dwór Maz. 3 Szydluk Magdalena
   Otwock 1 Cegielska Maria
   Otwock 2 Makulec Halina
   Otwock 3 Wasiak Maciej
   Otwock 4 Wójcik Barbara
   Piaseczno 1 Fortuński Wojciech
   Piaseczno 2 Guzik Leszek
   Piaseczno 3 Łukasik Maria
   Pruszków 1 Janik Artur
   Pruszków 2 Szewczyk Małgorzata
   RadzyminRowicki Marek
   Raszyn Domżał Ryszard
   Sulejówek Wrzosek Piotr
   Wołomin 1 Major Elżbieta
   Wołomin 2 Nowicka Małgorzata
2bialskopodlaskie Biała Podlaska 1 Karasińska Jolanta
   Biała Podlaska 2 Maksymiuk Dorota
   Biała Podlaska 3 Mironiuk-Kuta Elżbieta
   Biała Podlaska 4 Świderski Bogusław
   Łosice Twarowski Mieczysław
   Parczew Mysłowski Ryszard
   Radzyń Podlaski1 Buchta Władysław
   Radzyń Podlaski2 Furman Bogda
   Terespol Durlej Stefan
3białostockie Białystok 1 Boćkowska Aniela
   Białystok 2 Dąbrowski Janusz
   Białystok3 Domanowska-Nowicka Grażyna
   Białystok4 Gregorczuk Teodozja
   Białystok 5 Lussa Elżbieta
   Białystok 6 Łaska Danuta
   Białystok7 Łupiński Andrzej
   Białystok8 Mojsa Ewa
   Białystok 9 Motal-Filipczuk Barbara
   Białystok 10 Orzel Barbara
   Białystok11 Sidoruk Mikołaj
   Białystok 12 Sieklucka Halina
   Białystok 13 Sikorska Alina
   Białystok 14 Zdanowicz Dariusz
   Bielsk Podlaski1 Walędziak Małgorzata
   Bielsk Podlaski2 Wienconek Marek
   Bielsk Podlaski3 Zimnoch Waldemar
   HajnówkaWasiluk Stefan
   Łapy1 Sieklucka Ewa Małgorzata
   Łapy 2 Warakomska Wiesława
   Mońki Romatowska Maria Daria
   Siemiatycze Krot Mirosław
   Sokółka 1 Drożdzewicz Leonard
   Sokółka 2 Halicki Andrzej
4bielskie Bielsko-Biała 1 Bednarska Anna
   Bielsko-Biała 2 Kłaput Wiesław
   Bielsko-Biała3 Malarz Tadeusz
   Bielsko-Biała 4 Małachwiej Olga
   Bielsko-Biała5 Ruśkowski Ryszard
   Bielsko-Biała6 Rzadkowski Dariusz
   Bielsko-Biała7 Świerczek Mariusz
   Bielsko-Biała 8 Wójtowicz Andrzej
   Andrychów Miłoszewska Wanda
   Cieszyn 1 Grzybowski Adam
   Cieszyn2 Klinik Halina
   Cieszyn3 Majewska Maria
   Cieszyn4 Seidel Jolanta
   Kalwaria Zebrzydowska  Pyka Danuta
   Kęty Suchanek Mieczysław
   Milówka Śleziak Wiesław
   Maków Podhalański Migas Janina
   Oświęcim Baran Marta, Kamusińska Maria - sp. cyw.
   SkoczówBochenek Maria
   Sucha Beskidzka1 Krzeszowiak Andrzej
   Sucha Beskidzka2 Piwowarczyk Zofia
   Ustroń Nogacka Ewa
   Wadowice 1 Sopicki Jan
   Wadowice 2 Zając Magdalena
   Żywiec 1 Olejnik Renata, Pruszczyńska Małgorzata - sp. cyw.
   Żywiec2 Szymik Aleksandra
   Żywiec 3 Śleziak Ryszard
5bydgoskie Bydgoszcz 1 Arczykowski Adam
   Bydgoszcz 2 Bilińska Barbara, Wojciechowska Gabriela - sp.cyw.
   Bydgoszcz 3 Chojnowska Emilia
   Bydgoszcz 4 Konarzewska Bożena
   Bydgoszcz 5 Lissewska Lucyna
   Bydgoszcz 6 Paradowska Renata
   Bydgoszcz 7 Płotkowska Anna
   Bydgoszcz 8 Wandiuk Danuta
   Bydgoszcz 9 Woroszyło-Kłopotek Iwona
   Chojnice 1 Suszyńska Maria
   Chojnice 2 Szulc-Kołyszko Jadwiga
   CzerskFierek Janusz
   Inowrocław 1 Puszczykowska Edwarda
   Inowrocław 2 Steppa Małgorzata
   Inowrocław 3 Wesołowska Bogumiła
   KoronowoMamczyc Alicja
   Mogilno Radomski Janusz
   Nakło n. NoteciąGruszczyński Piotr
   Sępólno Krajeńskie Wocka Zbigniew
   Świecie 1 Rutkowska Elżbieta
   Świecie 2 Szott Piotr
   Szubin Robakowska-Trzeciak Magdalena
   Tuchola Kuśba Henryk
   Żnin Turek Leszek
6chełmskie Chełm 1 Przetocki Jacek
   Chełm 2 Smulkowska Irena, Wichnik-Domańska Lidia - sp. cyw.
   Krasnystaw 1 Dudek Ryszard
   Krasnystaw 2 Skubisz Maria
   Włodawa Tereszczuk Jacek
7ciechanowskie  Ciechanów 1 Nasierowska Renata
   Ciechanów 2 Pałaszewski Bohdan
   Ciechanów3 Piątkowski Andrzej
   Działdowo Zielińska Cecylia
   Mława 1 Cylińska Grażyna
   Mława 2 Tuszyńska Teresa
   Płońsk 1 Kilińska-Palmowska Krystyna
   Płońsk 2 Popłonkowski Zbigniew
   Płońsk 3 Zarecki Jacek
   Pułtusk 1 Kędzierska Daniela
   Pułtusk 2 Koniecek Jolanta
   Żuromin Duda Ryszard
8częstochowskieCzęstochowa 1 Jastrząb Krystyna
   Częstochowa 2 Kryńska Ewa
   Częstochowa 3 Marciniak Maria
   Częstochowa 4 Materiak-Andrecka Iwona
   Częstochowa 5 Mońka Jolanta
   Częstochowa 6 Orgańska Teresa
   Częstochowa7 Szmukier Krystyna
   Kłobuck Miland Grażyna
   Lubliniec 1 Geilke Eugeniusz
   Lubliniec 2 Sygulska-Bańka Klara
   Myszków 1 Gielniewska Eugenia
   Myszków 2 Kasznia Jolanta
   Myszków3 Szczepańczyk Marian
   Olesno 1 Jończyk Tadeusz
   Olesno2 Madej Leokadia
9elbląskie Elbląg 1 Drożdżał Bożena
   Elbląg 2 Kantowicz-Nadurska Benigna
   Elbląg 3 Kostuch Alina
   Elbląg 4 Malenta-Zduńczyk Anna
   Braniewo Gorajska Joanna
   Kwidzyn 1 Humenny-Żmieńko Barbara
   Kwidzyn 2 Kozdroń Barbara
   Malbork 1 Krzemińska Renata
   Malbork 2 Sargun Anna
  Nowy Dwór GdańskiMadrak Lech
10gdańskie Gdańsk 1 Barancewicz Wiesława
   Gdańsk 2 Bąkowska Izabella
   Gdańsk 3 Binkowska Krystyna
   Gdańsk 4 Dambek Maria
   Gdańsk 5 Głodowska Zofia
   Gdańsk 6 Górecka Elżbieta
   Gdańsk 7 Panc Ewa
   Gdańsk 8 Paszkiewicz Maria
   Gdańsk 9 Skwarliński Jan
   Gdańsk 10 Tyszer Janina
  Gdańsk 11 Kundo Zbigniew, Wójtowicz Grażyna - sp. cyw.
   Gdynia 1 Derengowska-Winiecka Lidia
   Gdynia 2 Jeziorska Ewa, Szyngiera Bogumiła - sp. cyw.
   Gdynia 3 Rydzkowska Wiesława
  Gdynia 4 Skarbek Barbara
   Gdynia 5 Walkowski Mirosław, Koperska-Woźniak Ewa, Woźniak Maciej - sp. cyw.
   Gdynia 6 Warońska Hanna
  Gdynia 7 Dermont Anna
  Gdynia 8 Kuźmicka Małgorzata
  Gdynia9 Ryłko Piotr
   Kartuzy 1 Lis Piotr
   Kartuzy 2 Kłonowska-Sztolcman Grażyna
  Kościerzyna 1 Ciesielczuk Jan
   Kościerzyna 2 Kijora Andrzej
   Pruszcz Gdański1 Kniażycka Katarzyna
   Pruszcz Gdański2 Król Hanna
   Puck Necel Edmund
  RumiaKocon Dorota
   Sopot 1 Bećka Aleksandra
   Sopot 2 Orenowicz Jadwiga
  Starogard Gdański1 Ciechanowska Janina
   Starogard Gdański 2 Szulc Tatiana
   Tczew 1 Chorubski Wiesław
  Tczew 2 Wilbik Gabriela
   Wejherowo 1 Mizak Henryk
   Wejherowo 2 Szyngiera Leszek
11gorzowskie Gorzów Wielkopolski 1 Bachalska Elżbieta
  Gorzów Wielkopolski 2 Dedyk Jerzy, Gielec Jan, Kostulska Urszula - sp. cyw.
  ChoszcznoNiepewna Elżbieta Urszula
  DębnoStroynowska Danuta
   Drezdenko Górecka Wiesława
   Międzychód Ludwiczak-Winter Ewa
   Międzyrzecz Kowalik Mirosława
   Myślibórz Kacprzyk Marian
  SkwierzynaZandecka-Giejbo Ewa
   Słubice Dyja Eugeniusz
12jeleniogórskie Jelenia Góra 1 Grodzińska Hanna
  Jelenia Góra 2 Janas Bożena
   Jelenia Góra 3 Turant Juliusz
   Jelenia Góra 4 Wielento Anna
   Bolesławiec 1 Janicka Janina
   Bolesławiec 2 Ralko-Czuryszkiewicz Jolanta
   Kamienna Góra Kopia-Kawka Beata
   Lubań 1 Danel Dorota
   Lubań 2 Półtorak Bolesław
   Lwówek Śląski Danel Ryszard
   Zgorzelec Grzelak Bogdan, Marciniak Małgorzata - sp. cyw.
13kaliskie Kalisz 1 Bladowska-Duda Ewa
   Kalisz 2 Karaszewska Alicja
   Kalisz 3 Kasperuk Danuta
  Kalisz 4 Kruszwicka Janina
   Kalisz 5 Rodecki Dariusz
  Kalisz 6 Stobienia Jan
   Jarocin 1 Lipiecki Lech
   Jarocin 2 Pietrzak Dariusz
   Kępno Kubera-Chowańska Maria, Olejarnik Barbara - sp. cyw.
   Krotoszyn Marcińczak-Bieleninik Bogumiła
   Ostrów Wielkopolski  1 Dahlke Leszek
   Ostrów Wielkopolski 2 Jackowska Maria
  Ostrów Wielkopolski3 Królak Jan
   Ostrów Wielkopolski 4 Misiak Anna
   Ostrów Wielkopolski 5 Rodecki Bernard
   Ostrzeszów Ziółkowski Andrzej
   Pleszew 1 Szpunt Elżbieta
  Pleszew 2 Świec Eugeniusz
   Wieruszów Kijak Jolanta
14katowickie Katowice 1 Grajner Michał
   Katowice 2 Lesiak Aleksandra, Siwińska Ewa  - sp. cyw.
   Katowice 3 Mikołajczyk Halina
  Katowice 4 Pluta Ewa
   Katowice 5 Wojdyło Jacek
  Będzin 1 Ciastoń Renata
   Będzin 2 Wieczorek Marek
   Bieruń Dyduch Emanuel
   Bytom Ferenc-Tomiak Halina, Mikler Jadwiga - sp. cyw.
   Chorzów 1 Czajka-Krawiec Halina
  Chorzów 2 Klus Danuta
   Chrzanów 1 Bochenek-Bąk Barbara
   Chrzanów 2 Kowalczyk-Dadak Katarzyna
   Czechowice-Dziedzice 1 Machalica Józef
  Czechowice-Dziedzice  2 Tokarzewska Maria
   Dąbrowa Górnicza  1 Błońska-Nowak Stanisława
  Dąbrowa Górnicza2 Duda Jan
   Dąbrowa Górnicza  3 Semetycz-Trzeciak Marta
   Gliwice 1 Migielska-Ciołecka Anna, Serafin Stanisław - sp. cyw.
   Gliwice 2 Praszkiewicz Aniela
   Jastrzębie-Zdrój Krzykała Irena, Siemko Piotr - sp. cyw.
   Jaworzno 1 Gaweł Joanna
   Jaworzno 2 Piwko Halina
   Mikołów 1 Kochan-Kopczyńska Maria
   Mikołów 2 Piwowarski Ferdynand
   Mysłowice 1 Kurz Katarzyna
   Mysłowice 2 Palion Mariola
   Olkusz 1 Pieczyrak Stanisław
   Olkusz 2 Szarek Wioletta
   Pszczyna 1 Paszek Małgorzata
  Pszczyna 2 Spek Henryk
   Racibórz 1 Mazur Dorota
   Racibórz 2 Niedziałkowska Ewa
   Racibórz 3 Wielecki Roman
  Rybnik 1 Fojcik Leszek
  Rybnik 2 Gilner Krzysztof
  Rybnik 3 Grzybczyk Janusz
   Siemianowice Śląskie Dąbrowska Maria
   Siewierz Mazoń Krzysztof
  Sosnowiec 1 Bańdo Jerzy
   Sosnowiec 2 Derdas Małgorzata
   Sosnowiec 3 Nowakowska Jolanta
   Tarnowskie Góry1 Gomolińska Katarzyna, Kołodziej Gabriela - sp. cyw.
   Tarnowskie Góry2 Marczyk Hubert
  Tychy1 Kuczera-Nowak Renata
   Tychy 2 Skaba Beniamin
  Tychy 3 Stępień-Jasińska Krystyna
   Wodzisław 1 Chudek Zenon
  Wodzisław 2 Machecki Teofil
  Wodzisław 3 Piechulek Urszula
  Wolbrom Słowik Izabela
  Ruda Śląska Himmel-Minkina Ewa
  Ruda Śląska-WirekDurzyńska-Piwońska Janina
   Zabrze 1 Brożewicz Antoni
   Zabrze 2 Madej Krzysztof
  Zawiercie 1 Grzebieluch Bożena, Sewerzyńska Ewa - sp. cyw.
   Zawiercie 2 Kliszewska-Biały Krystyna
   Zawiercie 3 Szczygieł Jan
   Żory Sitko Zbigniew
15kieleckie Kielce 1 Arczyńska Maria
   Kielce 2 Banasik Stanisław, Cieślikiewicz Teresa - sp. cyw.
   Kielce 3 Błeszyńska Anna
   Kielce 4 Chrol Kinga
   Kielce 5 Frelich Jacek
   Kielce 6 Giedyk Elżbieta
   Kielce 7 Midak Beata
   Kielce 8 Tomala Violetta
   Busko-Zdrój 1 Kaleta Andrzej
   Busko-Zdrój 2 Miziołek Barbara
   Jędrzejów 1 Dudek Katarzyna
   Jędrzejów 2 Konieczyńska Stanisława
   Jędrzejów 3 Świder Janusz
   Kazimierza Wielka Bidzińska Małgorzata, Bończek Kamila - sp. cyw.
   Końskie 1 Dumin Ewa
   Końskie 2 Salagierski Czesław Waldemar
   Miechów 1 Janicka-Makuch Krystyna
   Miechów 2 Szlachta Ewa
   Ostrowiec Świętokrzyski 1 Kamiński Leon
   Ostrowiec Świętokrzyski 2 Pyrżak Anna
   Ostrowiec Świętokrzyski 3 Włodarczyk Lidia
   Pińczów Krysiński Marek
   Skarżysko-Kamienna  1 Staszek Agnieszka
   Skarżysko-Kamienna 2 Zarzycka Maria
   Starachowice 1 Magdziarz Grażyna
   Starachowice 2 Samela Jacek
   Włoszczowa Domagalska Danuta
16konińskie Konin 1 Antoniak Helena
   Konin 2 Chojnacki Piotr
   Konin 3 Hauke Hanna, Szplet Stanisław -sp. cyw.
   Konin 4 Kotlarski Tadeusz
   Konin 5 Naskręcki Piotr
   Koło 1 Przybyłowicz Andrzej
  Koło 2 Wróblewski Roman
   Słupca 1 Comba Tadeusz
   Słupca 2 Jaskólska Lena
   Turek Fret Maciej, Sroczyńska Wiesława - sp. cyw.
17koszalińskie Koszalin 1 Bochnia Tadeusz
   Koszalin 2 Dullek Waldemar
   Koszalin 3 Kubek Barbara
   Koszalin 4 Rychlik-Haczkiewicz Elżbieta
   Koszalin 5 Ulanowski Ryszard
  Koszalin 6 Stanisławska Urszula
   Białogard 1 Kułaga Maria
   Białogard 2 Woźniak Beata
   Drawsko Pomorskie Cal Barbara
   Kołobrzeg 1 Chwiałkowski Waldemar Józef
   Kołobrzeg 2 Kolasińska-Ściepko Halina
   Kołobrzeg 3 Kurzawa Ryszard
   Kołobrzeg 4 Szczęsna Mariola
  Świdwin Czernikiewicz Roman
  Szczecinek 1 Dudziński Ireneusz
  Szczecinek 2 Mrówka Danuta
   Szczecinek 3 Ryndak Mariusz
  Złocieniec Ołowski Witold
18krakowskie Kraków 1 Aschenberenner-Pieprzyca Anna
   Kraków 2 Buchaniec Anna, Marek Barbara - sp. cyw.
   Kraków 3 Chlanda Magdalena
   Krajów 4 Cyz Iwona, Iłowski Grzegorz - sp. cyw.
   Kraków 5 Cmikiewicz Marta, Żochowska-Zalewska Ewa - sp. cyw.
   Kraków 6 Dudkowska-Wawrzycka Elżbieta
   Kraków 7 Gaweł Anna
   Kraków 8 Gawin Witold
   Kraków 9 Gradowski Eugeniusz
   Kraków 10 Greguła Joanna
   Kraków 11 Holocher Ewa
   Kraków 12 Knuplerz Władysław
   Kraków 13 Krzyworzeka Jerzy
  Kraków 14 Kwiecińska-Stybel Maria
   Kraków 15 Markiewicz Grażyna
   Kraków 16 Marszałek-Dziuban Aleksandra
   Kraków 17 Michalak Jerzy
   Kraków 18 Pasternak Marta
   Kraków 19 Przeworska Irena
   Kraków 20 Stelmach Elżbieta
   Kraków 21 Szybowska Danuta, Szybowska Wiesław - sp. cyw.
   Kraków 22 Urbanik Andrzej
   Kraków 23 Walczak Wojciech
   Dobczyce Cicio Joanna
   Krzeszowice Załuska Mirosława
  Liszki Lewicki Piotr
   Myślenice 1 Polański Andrzej
   Myślenice 2 Skiba Sławomir
   Niepołomice 1 Dańko-Roesler Anna
  Niepołomice 2 Kułakowski Maciej
  Proszowice 1 Dembowska Bogna
   Proszowice 2 Szot Małgorzata
   Skała Kot Jan
   Skawina Krzaklewski Andrzej
   Słomniki Bzdyl Zofia
   Wieliczka 1 Lelito Marta
   Wieliczka 2 Wójcik Anna
   Wielka Wieś Kolbański Jerzy
19krośnieńskie Krosno 1 Marek Jan
   Krosno 2 Roman Lilianna
   Krosno 3 Toczyńska-Hędrzak Bożena
   Krosno 4 Twardak-Lubaś Irena
   Krosno 5 Uliasz Jolanta
   Krosno 6 Urbańska Krystyna
  Brzozów 1 Karaś Roman
   Brzozów 2 Rakszawska Marianna
  Brzozów 3 Ulanowski Waldemar
   Jasło 1 Bosak Stanisław
   Jasło 2 Gawłowski Henryk
   Jasło 3 Kula Elżbieta
   Jasło 4 Pankowicz-Lisowska Wanda
  Jasło 5 Uliasz Agata
   Lesko Matuła Maria
   Sanok 1 Drozd Stanisław, Kosina Ewa - sp. cyw.
  Sanok2 Górska-Galewicz Lidia
  Ustrzyki Dolne Adamska Liliana
20legnickie Legnica 1 Głowska Renata
   Legnica 2 Kędzierski Mariusz
   Legnica 3 Ladra Ryszard
   Legnica 4 Wołyniec Teresa Elżbieta
  Głogów 1 Dąbrowa Krystyna
   Głogów 2 Rajewicz Anna
   Jawor Kasińska Alicja
   Lubin 1 Niespodziewany Małgorzata
   Lubin 2 Stępniak Halina
   Złotoryja Tarnogórska Elżbieta
21leszczyńskie Leszno 1 Bortel Mariola
   Leszno 2 Kałużna Sabina
   Leszno 3 Stawowy Ryszard
   Gostyń 1 Andrzejewska Lidia
   Gostyń 2 Rote Małgorzata
   Kościan Bortel Grzegorz
   Rawicz 1 Mikołajczak Beata
   Rawicz 2 Olszewska Halina
22lubelskie Lublin 1 Baran Ewa
   Lublin 2 Bednara Antonina Renata
   Lublin 3 Buchlińska Krystyna
   Lublin 4 Dec Stefan
   Lublin 5 Deczkowska Alicja
   Lublin 6 Florkowski Janusz
   Lublin 7 Greszta Renata
   Lublin 8 Kotyłło Małgorzata
   Lublin 9 Kowalski Andrzej
   Lublin 10 Miączewska Barbara
   Lublin 11 Mierzwa Renata
   Lublin 12 Nizio Brygida
   Lublin 13 Ocepa-Kisielewicz Anna
  Lublin14 Pluta Jadwiga
   Lublin 15 Rymarz Leopold
   Lublin 16 Twardowska Grażyna
   Bełżyce  Radomska Joanna
   Bychawa  Kubicz Andrzej
   Dęblin  Falczyńska Elżbieta
   Kraśnik 1 Andruszak Jan
  Kraśnik2 Dziadosz Lidia
   Kraśnik 3 Młynarski Krzysztof
   Lubartów 1 Olszewski Leon
   Lubartów2 Szerard-Mitura Iwona, Woźniak Iwona - sp. cyw.
   Łęczna  Tymecki Bogusław
   Opole Lubelskie1 Gołofit Zbigniew
   Opole Lubelskie2 Rzączyński Jacek
   Puławy 1 Karasińska Justyna
   Puławy 2 Majewska Jadwiga Teresa
   Puławy 3 Nowacki Mirosław
   Ryki  Cymbalski Tadeusz
   Świdnik 1 Chalewska-Ławnik Anna
  Świdnik2 Wojtaszek Małgorzata
23łomżyńskie Łomża 1 Pełny Barbara
   Łomża 2 Poreda Zofia
   Łomża 3 Wójcicka Wiesława Bożena
   Grajewo 1 Arasimowicz Renald
  Grajewo2 Chadaj Cezariusz
  Grajewo3 Kruszyński Jerzy
   Wysokie Mazowieckie 1 Fedorowicz Mirosława
   Wysokie Mazowieckie 2 Markowska Sylwia
  Wysokie Mazowieckie3 Płońska Danuta
   Zambrów 1 Gągoł-Borkowska Anna
   Zambrów 2 Godlewska Janina
   Zambrów 3 Grzejszczyk-Glińska Marzanna
24łódzkie Łódź 1 Badowska Małgorzata
   Łódź 2 Bortel Katarzyna
   Łódź 3 Dziubałtowska Elżbieta
   Łódź 4 Gałązka-Mikina Bogna
   Łódź 5 Gałązka Wiesław
   Łódź 6 Jagodziński Aleksander
   Łódź 7 Jamińska-Ziomka Krystyna
   Łódź 8 Kapituła Daniel
  Łódź9 Kopczyńska Anna
   Łódź 10 Król Zofia
   Łódź 11 Kwaśniewski Andrzej
   Łódź 12 Lipke Janusz
   Łódź 13 Lodzińska Elżbieta
   Łódź 14 Milewska Krystyna
  Łódź15 Mróz Wacław
  Łódź16 Pawlak Barbara
   Łódź 17 Ramecka-Nastarowicz Katarzyna
   Łódź 18 Rymdejko Grażyna
   Łódź 19 Sińska Joanna
   Łódź 20 Siwińska Anna
   Łódź 21 Specht Gabriela
   Łódź 22 Stefańska Krystyna
   Łódź 23 Szafruga Grzegorz
  Łódź24 Szereda Andrzej
   Łódź 25 Sztombka Aldona
   Łódź 26 Świeboda Ewa
   Łódź 27 Tuchowski Jacek
   Pabianice 1 Grudziecka Maria
   Pabianice 2 Olek Włodzimierz
   Zgierz 1 Jeziorska Zofia
   Zgierz 2 Szymańska Grażyna
  Zgierz3 Święcicki Tadeusz
   Zgierz 4 Wrocławska Teresa
 
25nowosądeckie  Nowy Sącz 1 Celewicz Jan
  Nowy Sącz 2 Ciągło Stanisław
   Nowy Sącz 3 Krupa Jadwiga
   Nowy Sącz 4 Smal-Kwiatek Elżbieta
   Nowy Sącz 5 Zygadło Elżbieta
   Gorlice 1 Kidawa Jadwiga
   Gorlice 2 Tomasik Bogusława
  Grybów  Szewczyk Wiesław
   Krościenko  Zachwieja Józef
   Limanowa 1 Opoka Jerzy
   Limanowa 2 Rakoczy Stanisław
   Mszana Dolna  Szynalik Czesław
   Muszyna  Mataniak Grzegorz
   Nowy Targ 1 Kubińska-Papież Władysława
   Nowy Targ 2 Pierwoła Anna
   Nowy Targ 3 Rusin Grażyna
   Nowy Targ 4 Szatko Barbara, Szatko Stanisław - sp. cyw.
  Rabka  Nalepa Stefan
   Stary Sącz  Celewicz Bartłomiej
   Zakopane 1 Bukowska Lucyna Barbara
   Zakopane 2 Pasierb Joanna
26olsztyńskieOlsztyn 1 Gawlicka Alina
  Olsztyn2 Jakubajtis Helena
   Olsztyn 3 Jasiński Alfred
   Olsztyn 4 Krzysztoń Jolanta
   Olsztyn 5 Malak Ewa
   Olsztyn 6 Milewska Halina
  Olsztyn7 Roszko Beata
   Olsztyn 8 Smólska Maria
   Olsztyn 9 Zając Anna
  Barczewo  Brewka Elżbieta
   Bartoszyce  Leszkiewicz Halina
   Biskupiec  Zduniak Roman, Wojtuń Mirosława,  - sp. cyw.
   Iława 1 Godlewska-Drewniak Marzena, Machaszewska Joanna - sp. cyw.
   Iława 2 Skrzeczkowska Katarzyna
   Kętrzyn  Duczmalewska Beata, Jończyk Elżbieta - sp. cyw.
   Lidzbark Warmiński  Giżyńska Daniela
   Morąg  Zając Jacek
   Mrągowo  Sosnowska Jadwiga
   Nidzica  Raduszewska Danuta
   Olsztynek  Ziółkowska Teresa
   Ostróda 1 Malarska Maria
   Ostróda 2 Sanecka Alina
   Szczytno  Micińska Janina, Naumowicz Zofia    - sp. cyw.
  Opole1 Konopnicka-Pęk Małgorzata
27opolskie Opole 2 Kuzebska Dorota
   Opole 3 Lewek-Porzycka Lucyna
   Opole 4 Myga Waldemar
   Opole 5 Niedużak Anna
   Opole 6 Stasz Piotr
   Opole 7 Świętek Ewa
   Opole 8 Woźniak Zdzisław
   Brzeg 1 Klukacz Danuta
   Brzeg 2 Winiarska Barbara
   Głubczyce  Kacan Edward
   Kędzierzyn-Koźle 1 Miszkiewicz Agata, Paprocka Marzenna - sp. cyw.
   Kędzierzyn-Koźle2 Natkaniec Danuta
   Kluczbork  Sztyk Romuald
  Krapkowice1 Bartoszewicz Irena
  Krapkowice2 Tylka Iwona Maria
   Namysłów 1 Łuczków Gabriela
   Namysłów 2 Muc Lesław
   Nysa 1 Grzebieniak Włodzimierz
   Nysa 2 Klauzińska Jolanta
   Nysa 3 Przystup Hanna
   Prudnik 1 Kwiatosz Irena
   Prudnik 2 Ligęza Danuta
   Strzelce Opolskie  Przybyłek Aneta, Zabielska Barbara - sp. cyw.
28ostrołęckieOstrołęka 1 Chojnowaka Ewa
   Ostrołęka 2 Prytulak Irena
   Ostrołęka 3 Szymańska-Pałka Barbara
   Maków Mazowiecki  Bukowski Zbigniew
   Ostrów Mazowiecka 1 Osiadacz Jacek
   Ostrów Mazowiecka2 Rzodkiewicz Aldona
   Ostrów Mazowiecka 3 Tarnas Dorota
   Przasnysz 1 Gałązka Zygmunt
   Przasnysz 2 Kołodziejska Arleta
   Wyszków 1 Abramczyk Tomasz
   Wyszków 2 Liwska Lidia
   Wyszków 3 Rogóyski Bronisław
29pilskie Piła 1 Kufel Zygmunt
  Piła2 Sowiński Roman
   Piła 3 Wadowska Elżbieta
   Chodzież  Piechocki Piotr, Rzepa Krystyna - sp. cyw.
   Czarnków  Budzinowska-Stelmaszyk Jadwiga
   Trzcianka  Michalski Grzegorz
  Wałcz1 Kasprzak Bernard
   Wałcz 2 Sikorski Mieczysław
   Wągrowiec  Sokołowska Katarzyna
   Wyrzysk  Kowalczyk Irena
   Złotów  Sobczyk-Nowak Anna
30piotrkowskie  Piotrków Trybunalski 1 Błaszczyk Grzegorz
  Piotrków Trybunalski 2 Kowalczyk Małgorzata
   Piotrków Trybunalski 3 Serwatka Mariola
   Piotrków Trybunalski 4 Teleman Jan Leszek
   Bełchatów 1 Bystrzycka Danuta
   Bełchatów 2 Rychter Jolanta
   Bełchatów 3 Sitek Janina
   Bełchatów 4 Wejder-Gałkowska Wiesława
  Opoczno1 Dybalska Teresa
   Opoczno 2 Piekarski Andrzej
   Radomsko 1 Bednarek Anna
   Radomsko 2 Sandelewska Małgorzata
   Radomsko 3 Wojtczak-Smyk Monika
   Tomaszów Mazowiecki  1 Gemel Magdalena
   Tomaszów Mazowiecki  2 Górecka Janina
31płockie Płock 1 Bałdowska Zofia
   Płock 2 Krysiuk Wiesława
   Płock 3 Macuga Barbara
   Płock 4 Świecka Maria
   Gostynin  Danielewicz Józef
   Kutno 1 Ambroziak Danuta, Trzeciecka Dorota - sp. cyw.
   Kutno 2 Kalusiński Stanisław
  Kutno3 Macher Urszula
   Łęczyca 1 Pacholska Krystyna
   Łęczyca 2 Wojciechowska Ewa
   Sierpc 1 Cybulska Janina
  Sierpc2 Kuskowski Krzysztof
32poznańskie Poznań 1 Bystrzycka Zofia
   Poznań 2 Cywińska Lechosława
   Poznań 3 Danecka Maria Barbara
   Poznań 4 Dolata Violetta
   Poznań 5 Drożdż Eleonora
   Poznań 6 Duczmal Witold
   Poznań 7 Gutowska Zofia
   Poznań 8 Illukiewicz Andrzej
   Poznań 9 Iżykowski Michał
   Poznań 10 Jabłoński Janusz
   Poznań 11 Jasiewicz Hanna
   Poznań 12 Kolasa Marek
   Poznań 13 Koralewska-Nowak Irena
   Poznań 14 Kosiba Adam
   Poznań 15 Kowandy Piotr
   Poznań 16 Łużyńska-Sawarzyńska Magdalena
   Poznań 17 Malicki Bogdan
   Poznań 18 Peretiatkowicz Olaf
   Poznań 19 Radziuk Małgorzata, Tomaszkiewicz Zbigniew, Żmudziński Wolfgang - sp. cyw.
   Poznań 20 Sterling Urszula
   Poznań 21 Szczepański Janusz
   Poznań 22 Wilkoszarska Ewa
   Poznań 23 Zielińska Elżbieta
   Poznań 24 Zwierzyńska-Latawiec Barbara
   Gniezno 1 Gruchalska Krystyna
   Gniezno 2 Gruszka Elżbieta
   Grodzisk Wielkopolski  Paetz Tadeusz
   Nowy Tomyśl  Piechowiak Ryszard
   Oborniki Wielkopolskie  Kurzyca Teresa
   Śrem  Dłużak Katarzyna
   Środa Wielkopolska  Andruszewski Leszek
   Szamotuły 1 Nicikowska-Piechocka Barbara
   Szamotuły 2 Plecha Bronisława
   Września  Baranowska Irena
33przemyskie Przemyśl 1 Hołysz Mariola, Radyk Stanisław - sp. cyw.
  Przemyśl2 Krupa Tomasz
  Przemyśl3 Makar Lidia
   Przemyśl 4 Obler Jerzy
   Przemyśl 5 Sielska Bogumiła
   Jarosław 1 Goraj Elżbieta
   Jarosław 2 Radwański Jerzy
   Jarosław 3 Styber Bogusław
   Jarosław 4 Tworek Danuta
  Lubaczów1 Meder Łucja
   Lubaczów 2 Nepelski Wiesław
   Przeworsk  Bender Bożena, Gąsior Elżbieta - sp. cyw.
   Radymno  Lechowicz Ewa
   Sieniawa  Zawora Jan Andrzej
34radomskie Radom 1 Cywińska Maria
  Radom2 Dutkowska Urszula
   Radom 3 Jabłoński Zenon, Dziwańska Anna - sp. cyw.
   Radom 4 Jaśkiewicz Zofia
   Radom 5 Towarek Elżbieta
   Radom 6 Wajs Wanda, Wolbergier Sławomir  - sp. cyw.
   Radom 7 Wiącek Zofia
   Białobrzegi  Krzyżańska-Łyś Maria
   Grójec 1 Frelek Sławomir
   Grójec 2 Gryn-Hamera Anna
   Iłża  Pastuszkiewicz-Nobis Bożena
   Kozienice  Wiśniewski Jeremi
   Lipsko n. Wisłą  Konopka Elżbieta
   Nowe Miasto n. Pilicą  Stefańczyk Józef
   Pionki  Wikłacz Anna
   Przysucha  Szmyd Jan
   Szydłowiec  Pietras Alicja
   Zwoleń  Żabicki Zbigniew
35rzeszowskieRzeszów 1 Barłowski Bronisław, Petrus Romualda - sp. cyw.
   Rzeszów 2 Grotowska Danuta
   Rzeszów 3 Kuś Leon
   Rzeszów 4 Mąkosz Alicja, Mossoń Anna - sp. cyw.
  Rzeszów5 Mitelsztat Robert
   Rzeszów 6 Panek-Wiśniowska Teresa
   Rzeszów 7 Rojowski Bohdan
   Rzeszów 8 Szara Małgorzata
   Kolbuszowa  Michalczyk-Łuczak Bernadetta
   Leżajsk 1 Heleniak Anna
   Leżajsk 2 Margas Mieczysław
   Łańcut 1 Kopeć Krzysztof
   Łańcut 2 Świąder Małgorzata
   Mielec 1 Kranc-Filipecka Elżbieta
   Mielec 2 Pezda Monika, Rokicki Jerzy - sp. cyw.
   Mielec 3 Rysiak Marian
   Ropczyce  Rogoziewicz Artur
   Sędziszów Małopolski  Posłuszny Janusz Adam
   Strzyżów 1 Kąkol Irena
   Strzyżów 2 Salwa Henryk
36siedleckie Siedlce 1 Gliszczyńska Maria, Troszkiewicz Małgorzata - sp. cyw.
  Siedlce2 Maliszewska Urszula
  Siedlce3 Mydlak Stanisław
   Siedlce 4 Romanowski Jan
   Siedlce 5 Sikorska Elżbieta
   Garwolin 1 Krajewska Maria
   Garwolin 2 Krajewski Jerzy
   Garwolin 3 Ścioch Marzena
  Garwolin4 Ścioch Piotr
  Kałuszyn  Kamiński Czesław
   Łuków 1 Nawrocka Małgorzata, Sajkiewicz Maria - sp. cyw.
   Łuków 2 Sajkiewicz Adam
   Mińsk Mazowiecki 1 Krawczak Alina, Nowakowski Roman - sp. cyw.
   Mińsk Mazowiecki 2 Paszkowska Katarzyna, Paszkowska-Pawelec Małgorzata - sp. cyw.
   Mińsk Mazowiecki 3 Sidorowicz Cezary
   Sokołów Podlaski  Flaga Urszula, Replin Anna - sp. cyw.
   Węgrów 1 Cejmer Iwona
  Węgrów2 Wojtyńska Maria
37sieradzkie Sieradz 1 Bartosiewicz Waldemar
   Sieradz 2 Choińska Beata
   Sieradz 3 Jankowska Hanna
   Sieradz 4 Nawrocki Ignacy
   Łask 1 Płoszajska Mirosława
   Łask 2 Wolska-Brodzińska Maria
   Poddębice 1 Czarnecki Piotr
   Poddębice 2 Paprocka Sabina
   Wieluń 1 Kamieniecka Dorota
   Wieluń 2 Karasiak Iwona
   Wieluń 3 Mielczarek Dorota
   Wieluń 4 Musiała Anna
   Zduńska Wola 1 Bińczycki Radosław
   Zduńska Wola 2 Kijanka Franciszek
38skierniewickie Skierniewice 1 Werwińska Elżbieta
  Skierniewice 2 Wieprzkowicz Elżbieta
   Brzeziny 1 Matczak Jarosław
  Brzeziny2 Zduńczyk-Matczak Barbara
  Łowicz1 Majk Andrzej
   Łowicz 2 Majka Krystyna
   Rawa Mazowiecka1 Fijałkowska Marianna
  Rawa Mazowiecka2 Rutkowski Wojciech
  Rawa Mazowiecka3 Sułkowska-Słomka Irena
   Sochaczew 1 Brodowicz Bogusława
   Sochaczew 2 Grabarek Wiesław
   Żyrardów 1 Bożykowski Adam
   Żyrardów 2 Chmiel Aleksandra
39słupskie Słupsk 1 Jędrysek Maria Agata
   Słupsk 2 Markiewicz Mirosław Józef
   Słupsk 3 Połeć Bernadeta, Wińska-Marchlewicz Maria - sp. cyw.
   Bytów 1 Klimkiewicz Krystyna
   Bytów 2 Łagocki Ryszard
   Człuchów  Walczak Lidia, Walczak Witold - sp. cyw.
   Lębork 1 Ciszewska Halina
  Lębork2 Janowska-Maksymowicz Ewa
  Miastko  Kamińska-Gbur Marzenna
40suwalskie Suwałki 1 Bieńczyk Bożenna
   Suwałki 2 Jarominek-Jankowska Krystyna
   Augustów 1 Filipczuk Lucyna
   Augustów 2 Polakowska Teresa
   Augustów 3 Sysiak Janusz
   Ełk 1 Brzuzy Władysław
   Ełk 2 Karny Edward, Komakowski Jerzy  - sp. cyw.
   Giżycko 1 Mrozinkiewicz Bożenna Maria
   Giżycko 2 Tomaszewska-Czerwonka Józefa
  Gołdap  Antonik Janusz Paweł
   Pisz 1 Gałka Wiesława
   Pisz 2 Salkowska Janina
   Pisz 3 Tertel Krzysztof Sławomir
  Sejny  Wojtkowski Jan
   Węgorzewo  Czaplicki Krzysztof
41szczecińskie Szczecin 1 Daleszyńska Zofia
  Szczecin 2 Kuniewicz Dobrosława
   Szczecin 3 Marski Jerzy Michał
   Szczecin 4 Mikołajczyk Marzena
   Szczecin 5 Milczanowska Sławomira
   Szczecin 6 Pilecka Irena
   Szczecin 7 Poćwiardowska Hanna
  Szczecin8 Posyniak Helena
   Szczecin 9 Sobecka Barbara
   Szczecin 10 Sobolewska Joanna
   Szczecin 11 Stroynowska-Stypuła Maria
   Szczecin 12 Wojtowicz Dariusz
   Szczecin 13 Zarecka Jolanta
   Goleniów 1 Bartkowiak Danuta
   Goleniów 2 Kowalczyk Marianna
   Gryfice 1 Szabunia-Semczuk Irena
   Gryfice 2 Zinkiewicz-Jarosińska Leokadia
   Gryfino 1 Józefczyk Ada
   Gryfino 2 Krzywda-Pogorzelski Lech
  Kamień Pomorski  Osadowski Jan
   Łobez  Fiksek Eugeniusz
   Nowogard  Kamecka Eugenia
   Pyrzyce  Tokarski Sławomir
   Stargard Szczeciński1 Pietrakowski Leszek
   Stargard Szczeciński2 Udzik Jolanta
   Świnoujście 1 Kozarkiewicz-Siwoszek Elżbieta
  Świnoujście2 Zapytowska-Pusłowska Janina
42tarnobrzeskie Tarnobrzeg 1 Chojnacka Halina
   Tarnobrzeg 2 Sokół Anna
   Tarnobrzeg 3 Wisz Krystyna
   Janów Lubelski 1 Burda Teresa
   Janów Lubelski 2 Mazur Longin
   Nisko 1 Błądek Lidia
   Nisko 2 Szewczyk Ryszard
   Nisko 3 Wiącek Józef
   Opatów  Galara Seweryn
   Sandomierz 1 Sochacka Ewa
   Sandomierz 2 Stec Marek
   Stalowa Wola  Uba Andrzej
   Staszów  Widanka Agata
43tarnowskie Tarnów 1 Derlaga Grażyna
   Tarnów 2 Jasiak Irena
   Tarnów 3 Głuszak Władysława, Krzysztofowicz Antoni, Wachta Barbara - sp. cyw.
   Tarnów 4 Serwacka Lidia
   Tarnów 5 Studzińska Krystyna
   Bochnia 1 Kozak Maria
   Bochnia 2 Siwek Krystyna
   Bochnia 3 Wojtkiewicz Wilhelm Marian
   Brzesko 1 Kokoszka Józef, Michalec Elżbieta - sp. cyw.
   Brzesko 2 Najdała Zbigniew
   Dąbrowa Tarnowska    Januś Alicja
   Dębica 1 Kremska-Bialik Jolanta
   Dębica 2 Królikowski Wojciech
  Tuchów  Szarama Teresa
   Szczucin  Kupiec Antoni
44toruńskie Toruń 1 Chwiałkowski Tomasz
   Toruń 2 Chyłam Magdalena
  Toruń3 Jankowski Wacław
   Toruń 4 Kazimierowicz Stanisława
   Toruń 5 Kolasińska Teresa
   Toruń 6 Krystek Krystyna
   Toruń 7 Liberadzka Iwona Maria
  Toruń8 Sarnowska Maria Jolanta
   Toruń 9 Szmańda-Czerkawska Joanna
   Toruń 10 Szyczewska Mirosława
   Toruń 11 Wróbel Danuta
   Chełmno  Pęska Julita
   Golub-Dobrzyń  Michalec Andrzej
   Grudziądz 1 Kosmania-Sadowska Dorota
   Grudziądz 2 Milan-Szymańska Elżbieta
   Grudziądz 3 Ziółkowska Zofia Helena
   Nowe Miasto Lubawskie  Szulejewski Ryszard
   Wąbrzeźno  Czeczko Ryszard
45wałbrzyskieWałbrzych 1 Demska-Gnat Maria
   Wałbrzych 2 Sobczak Janusz
  Wałbrzych3 Szerer Anna
   Dzierżoniów 1 Barycka Lidia
   Dzierżoniów 2 Rudzka-Jasińska Barbara
   Kłodzko 1 Kucharski Tadeusz
   Kłodzko 2 Makarska Urszula
   Nowa Ruda Włodek Stanisława
   Świdnica 1 Duduś Władysław
   Świdnica 2 Pisarska Krystyna, Wójcikiewicz Winicjusz - sp. cyw.
   Ząbkowice Śląskie 1 Grzela Joanna
   Ząbkowice Śląskie  2 Stączek Jan Marek
46włocławskieWłocławek 1 Kuźnicki Jarosław
   Włocławek 2 Morawski Paweł, Walter Iwona - sp. cyw.
   Włocławek 3 Smolarska Anna
   Aleksandrów Kujawski 1 Nadolska Liliana
   Aleksandrów Kujawski 2 Przybyłowski Mirosław
   Lipno  Kąkolewska Cecylia
   Radziejów  Szwajdler Joanna
   Rypin  Krasińska Anna
47wrocławskieWrocław 1 Borzemski Andrzej
  Wrocław2 Borzemski Romuald
   Wrocław 3 Czyniewska Adamiła
   Wrocław 4 Dawidowicz Waldemar
   Wrocław 5 Gomułkiewicz Maria
   Wrocław 6 Gorgos Janusz
   Wrocław 7 Kołodziej Barbara
  Wrocław8 Korta Barbara
   Wrocław 9 Orlewski Lesław
   Wrocław 10 Pauter Czesław
   Wrocław 11 Prus Danuta
   Wrocław 12 Rózga Stanisława
   Wrocław 13 Sobków-Kucmin Irena
   Wrocław 14 Sokołowska Jadwiga
   Wrocław 15 Sterc Cecylia
   Wrocław 16 Szymczyk-Grabińska Helena
   Wrocław 17 Wieczorek Barbara
   Wrocław 18 Zaporowska Janina
   Milicz Wąsik Barbara
   Oleśnica Judek Edmund, Sarecka Anna - sp. cyw.
   Oława 1 Kiełbowicz Barbara
   Oława 2 Ołpińska Jolanta
   Środa Śląska  Cichowicz Ewa
   Strzelin  Paluszek Małgorzata
   Trzebnica 1 Malec Aleksandra
   Trzebnica 2 Tarkowski Jan Andrzej
   Wołów  Grodzicki Tadeusz
48zamojskie Zamość 1 Iwanicka Elżbieta
   Zamość 2 Karpowicz Magdalena
   Zamość 3 Kosicka Kamila
   Zamość 4 Parizek Andrzej
   Zamość 5 Pieczykolan Wiesława
   Zamość 6 Skóra Dorota
   Biłgoraj 1 Bednarczyk Ewa
   Biłgoraj 2 Hussar Bożena
   Biłgoraj 3 Krysiak Zygmunt
   Hrubieszów 1 Góra Małgorzata
   Hrubieszów 2 Łaciński Jacek
   Hrubieszów 3 Mielniczuk Stanisław
   Szczebrzeszyn 1 Pysiewicz Mieczysław
   Szczebrzeszyn 2 Soboń Barbara
   Tomaszów Lubelski 1 Bielecka Adela
   Tomaszów Lubelski 2 Ciupak Elżbieta
   Tomaszów Lubelski 3 Mazur Józef
   Tomaszów Lubelski 4 Sacewicz Wojciech
49zielonogórskie  Zielona Góra 1 Hańska Katarzyna
  Zielona Góra 2 Miśkiewicz Adriana
   Zielona Góra 3 Romanowska Aleksandra
   Zielona Góra 4 Żukowska Julita
   Gubin  Guzdecka-Kaczmarek Teresa
  Krosno Odrzańskie  Chrobak Mariola
   Nowa Sól 1 Stawecka Maria
   Nowa Sól 2 Szyszko Anna
   Sulechów  Tracz Dariusz
   Świebodzin  Misiaczyk Alina
   Wolsztyn  Jaśkiewicz Scholastyka
   Żagań  Gondek Janusz
   Żary Matyja Małgorzata, Matyja Mirosław - sp. cyw.
Vademecum Głównego Księgowego – dostęp ON–LINE + CD
VGK to informacje z zakresu: prawa podatkowego, rachunkowości, ubezpieczeń społecznych, prawa pracy, prawa Unii Europejskiej.